Elisu Kūperu un Tomu Veitsu uzņems rokenrola slavas zālē
Foto: DELFI

Nākamā gada martā Rokenrola slavas zālē tiks uzņemti Nīls Daimonds (Neil Diamond), Eliss Kūpers (Alice Cooper), Toms Veitss, Darlīna Lova (Darlene Love) un Dr. Joh (Meks Rebenneks), raksta ārvalstu mediji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Svinīgā uzņemšanas ceremonija notiks 2011. gada 14. martā Ņujorkā.

Informācija par slavas zālē uzņemtajiem kļuva zināma jau 13. decembrī, taču vēl nebija oficiāli apstiprināta.

Daimonds un Lova pēc ziņas saņemšanas pauda sajūsmu par savu iekļaušanu slavas zālē, savukārt Kūpers ironiski bilda, ka, lai saņemtu šo atzinību, viņam bija nepieciešami tikai 45 gadi.

Kā ziņots, 2010. gadā slavas zālē uzņēma "The Stooges", "The Hollies", Džimijs Klifs, Genesis un ABBA.

Par izvirzītājiem mūziķiem un grupām balso īpaša komisija, kurā darbojas ietekmīgi industrijas pārstāvji un mūzikas žurnālisti. Uz uzņemšanu Rokenrola slavas zālē var pretendēt mūziķi, kuru pirmais ieraksts tapis vismaz pirms 25 gadiem.

Pirmā svinīgā ceremonija notika 1986. gadā, kad tajā tika uzņemts Elviss Preslijs, Čaks Berijs, Džeimss Brauns, Rejs Čarlzs, Sems Kuks, Fats Domino, Badijs Holijs un "The Everly Brothers". Rokenrola Slavas zāle – muzejs atrodas Klīvlendā, Ohaio, ASV.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form