Festivālā 'Eiropas Ziemassvētki' skanēs Sergeja Jēgera solo koncerts 'Ave Maria'
Foto: Publicitātes foto

26. decembrī Rīgas Domā festivāla "Eiropas Ziemassvētki" ietvaros kontrtenora Sergeja Jēgera, ērģelnieces Diānas Jaunzemes un trompetista Jāņa Porieša izpildījumā skanēs "Ave Maria" dažādu laikmetu un tautību komponistu skatījumā, kā arī baroka ārijas un instrumentāli opusi, Ziemassvētku korāļi un tradicionālas melodijas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sergeja Jēgera izpildījumā Otrajos Ziemassvētkos skanēs franču romantisma laikmeta komponista Šarla Guno pasaulslavenā "Ave Maria", Kamila Sensāna "Ave Maria", Pjetro Maskanji kompozīcijas "Ave Maria" - viena no tām saistīta ar operu "Zemnieku gods", otra tapusi komponista jaunībā 1880. gadā kā veltījums viņa pedagogam - itāļu komponistam Alfredo Sofredīni dzimšanas dienā.

Tiks atskaņota arī itāļu komponista Paolo Tosti "Ave Maria", kā arī pazīstamā krievu komponista, ģitāras un lautas spēles meistara Vladimira Vavilova "Ave Maria", kas tapusi ap 1970. gadu un uzskatāma par vienu no slavenākajiem paraugiem.

Diānas Jaunzemes atskaņojumā izskanēs Riharda Dubras meditācija ērģelēm "Dievmātes skatiena pieskāriens".

Tāpat tiks izpildīts arī viens no slavenākajiem Sezāra Franka darbiem - "Panis angelicus", kas ir fragments no viņa 1860. gadā komponētās Mesas. Koncertā skanēs arī Henrija Persela "Sonāte" un "Sound the trumpet".

Biļetes "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Tags

Eiropas Ziemassvētki Mūzika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form