Festivāls 'LMT Summer Sound' izziņo 'Red Bull Thre3style' skatuves māksliniekus
Foto: Publicitātes foto

Ar līdz šim lielāko deju arēnu Baltijā "LMT Summer Sound" festivālā arī šovasar darbosies "Red Bull Thre3style" skatuve un piedāvās krāšņu elektroniskās mūzikas programmu, pie DJ pults aicinot labākos Baltijas un pasaules mēroga dīdžejus, vēsta festivāla organizatori.

"Red Bull Thre3style" ir DJ sacensības, kurās dīdžejiem ir jādemonstrē sava meistarība 15 minūšu garumā, veiksmīgi samiksējot kopā vismaz trīs dažādus mūzikas stilus. 27. martā, no sešiem Latvijas finālistiem, tika noskaidrots viens uzvarētājs, kurš ieguva iespēju pārstāvēt mūsu valsti "Red Bull Thre3style" pasaules čempionāta finālā Japānā. Latviju Japānā pārstāvēs pašmāju DJ Aspirīns.

"Red Bull Thre3style" deju arēna "LMT Summer Sound" festivālā šogad būs 800 kvadrātmetru lielā platībā, kas to padara par lielāko pludmales deju arēnu Baltijā. Uz "Red Bull Thre3style" skatuves uzstāsies DJ Aspirīns, kurš septembrī centīsies sevi pieradīt Japānā kā viens no pasaules labākajiem DJ. 

"Red Bull Thre3style" deju arēnu "LMT Summer Sound" festivālā pieskandinās arī DJ ESKEI83 no Vācijas, kurš ir pagājušā gada pasaules čempions Baku notikušajā "Red Bull Thre3style" čempionāta finālā. Tāpat festivāla apmeklētājus priecēs pasaules slaveni un Red Bull dīdžeju konkursos atzīti dīdžeji - DJ Flip no Īrijas un beļģu ekscentriskais DJ Madfingaz. Šie nav visi DJ, kuri divu dienu garumā jūras krastā nepagurdami rūpēsies par karstām dejām un neaizmirstamu ballīti. Tuvojoties festivālam, programma tiks papildināta.

Festivāls "LMT Summer Sound" norisinās 10. - 11. jūlijā, Liepājā. Divu dienu garumā tajā uzstāsies "Apocalyptica", "Mumiy Troll", "Musiqq", "Astro'n'out" ar DJ Rudd, Jānis Stībelis, "Piendvedēja Piedzīvojumi", un daudzi citi mākslinieki.

Festivāla biļešu cenas: 28 eiro ieejas biļete, 35 eiro ieejas biļete un telts vieta, 70 eiro VIP biļete, 85 eiro VIP biļete + autostāvvieta. Festivāla biļetes var iegādāties visās "Biļešu serviss" tirdzniecības vietās Latvijā un internetā.

Source

DELFI Kultūra

Tags

Astro'n'out DJ Rudd Jānis Stībelis Mumiy Troll Musiqq Red Bull
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form