Festivāls 'Rodam Raunas novadā' šogad būs veltīts medum un dravniecībai
Foto: Egons Reiters. Dziesminieks Kārlis Kazāks

Arī šogad Drustos un Raunā norisināsies kultūras un lauksaimniecības festivāls "Rodam Raunas novadā", kas šogad būs veltīts medum un dravniecībai, portālu "Delfi" informē festivāla organizatori biedrība "Drustu acs".

Festivāls notiks 29. un 30. jūnijā aicinot Raunas pilsdrupās baudīt latviešu mūziķu koncertus, kā arī iepazīties ar novada biškopjiem, iepirkties medus tirgū un citas aktivitātes.

Festivālu 29. jūnijā, plkst.21:30 atklās "Klusās mūzikas koncerts", kurā uzstāsies dziesminieks Kārlis Kazāks ar grupu, viduslaiku un renesanses mūzikas ansamblis "Trakula", meiteņu grupa "Sus Dungo", kā arī "Mielavs un Pārcēlāji".

Savukārt 30. jūnijā plkst.20:00 Drustu estrādē sāksies "Skaļās mūzikas koncerts", kurā uzstāsies "Bērnības milicija", folkloras kopa "Saucējas" un grupa "Dakota". Koncertam sekos zaļumballe.

Vairāk par festivāla programmu un iespējām nakšņot pie biteniekiem atrodams festivāla mājaslapā.

Tags

Kārlis Kazāks Sus Dungo
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form