Fonds 'Viegli' ielūdz uz ikgadējiem ziemas koncertiem
Foto: Publicitātes foto

Imanta Ziedoņa muzejs aicina uz ikgadējiem fonda "Viegli" ziemas koncertiem "No patikšanas uz patikšanu", kas jau septīto gadu norisināsies Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā, Rīgā. Šogad plānoti pieci koncerti – 10., 11. un 12. decembrī, portālu "Delfi" informē fonda pārstāvji.

Ziemas koncertā "No patikšanas uz patikšanu" piedalīsies fonda "Viegli" mūziķi Renārs Kaupers, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane – Holšteine, Raimonds Gusarevs un Jānis Strapcāns, kā arī fonda "Viegli" draugi. Mūziķu sastāvs katrā koncertā var atšķirties.

Koncertu programmā iekļauta dziesmu izlase no visiem trīs fonda "Viegli" albumiem, kā arī jaunas kompozīcijas, kuru autori ir Imants Kalniņš un Raimonds Pauls.

"Laime sastāv no mirkļiem. Sēdi jūras krastā un nez no kā sajūties laimīgs. Arī patikšana ir tāds pats reizēm nesaprotamas un negaidītas laimes mirklis. Stāvi uz skatuves, dziedi un it kā no nekā jūti, ka tev patīk. Patīk šie cilvēki, kuri ir atnākuši. Patīk tavi skatuves biedri (ar kuriem pus pudu sāls jau esi kopā apēdis) un patīk dziesmas, kas skan. Bet patikšanas mēdz būt dažādas. Vienam - māte, otram - meita. Vienam - Kalniņš, otram - Pauls. Bet, ja pa vidu ir "viegla" patikšana, tad visam būtu jābūt kārtībā!" uzsver mūziķis, koncertu radošais vadītājs Jānis Holšteins – Upmanis.

Stundu pirms pasākuma būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, piemēram, paviesoties Ziedoņa muzeja bibliotēkā, veldzēties ar Kluba "Piens" sagādātajiem ziemīgiem laikapstākļiem atbilstošiem dzērieniem, baudīt piparkūkas, nosūtīt mākslinieču Ievas Krūmiņas un Līga Kitchen zīmētās pastkartes saviem draugiem vai arī iegādāties Ziemassvētku dāvanas no fonda "Viegli" pūra lādes – jauno I Imanta Ziedoņa Dienasgrāmatu "No patikšanas uz patikšanu", dzejas krājumu "Es skaitīju un nonācu pie Viena" u.c. Savukārt par radošiem pārsteigumiem vecākiem ar bērniem pirms koncerta rūpēsies zinātkāres centrs "Zinoo".

Koncertu laiki: svētdien, 10. decembrī pulksten 12.00, 16.00 un 20.00, pirmdien, 11. decembrī un otrdien, 12. decembrī pulksten 19.00.

Biļetes uz "Viegli" Ziemassvētku koncertiem pieejamas interneta vietnē "Ekase.lv".

Visi ienākumi no biļešu tirdzniecības tiks ieguldīti Imanta Ziedoņa vērtību popularizēšanā – apbalvojuma "Laiks Ziedonim" organizēšanā un Ziedoņa muzeja attīstībā.

Tags

fonds Viegli Goran Gora Māra Upmane Raimonds Gusarevs Renārs Kaupers

Comment Form