Fonds 'Viegli' izziņo vēl vienu Ziemassvētku koncertu
Foto: Publicitātes foto

Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" izsludina papildkoncertu ikgadējiem Ziemassvētku ieskaņas koncertiem "Mēs skaitījām un nonācām pie Viena", kas jau sesto gadu norisināsies Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā, Rīgā, portālu "Delfi" informē fonda pārstāvji.

Papildkoncerts notiks svētdien, 18. decembrī plkst. 13.00. Koncerta apmeklētājiem būs iespēja klausīties skaistākās dziesmas no visiem trīs fonda "Viegli" albumiem: "Viegli", "Vakars. Pietura. Jasmīns" un "Loks paliek vaļā".

Koncerti 16. un 17. decembrī ir izpārdoti, bet biļetes ir pieejamas arī uz vakara koncertu 18. decembrī, plkst. 18.00.

Koncertu sestdienas, 17. decembra, vakarā plkst. 21.00 rādīs "360TV" un 26. decembrī ap plkst 19.05 atskaņos Latvijas Radio.

Ziemassvētku koncertā "Mēs skaitījām un nonācām pie Viena" piedalīsies fonda "Viegli" mūziķi Renārs Kaupers, Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane-Holšteine un Raimonds Gusarevs (El Mars), kā arī fonda "Viegli" draugi. Mūziķu sastāvs katrā koncertā var atšķirties.

"Tas ir gandrīz neticami, ka esam kopā jau tik ilgu laiku! Tieši ar Goran Gora nesen runājām, ka šādas neparastas muzikantu savienības parasti ir viena albuma projekti, bet fonda "Viegli" muzicēšana turpinās jau sesto gadu, un tas ir brīnišķīgi! Protams, "Viegli" ir kas vairāk par Ziemassvētku koncertiem, un tomēr šī mūsu ikgadējā tikšanās Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā ir kas īpašs mums pašiem, un jācer, ka arī klausītājiem. Šogad koncerti izskanēs nesen pārizdotās Imanta Ziedoņa grāmatas "Es skaitīju un nonācu pie Viena" zīmē. Un gribas cerēt, ka šī krājuma gaišumu (gan vizuālo, gan saturisko) mums izdosies noturēt arī uz skatuves, un, kopā dziedot un skaitot, nonākt pie tā paša, pie kā reiz nonāca Imants," par šī gada koncertiem saka mūziķis Renārs Kaupers.

Lai koncerta apmeklētāji varētu izbaudīt īpaši sirsnīgo svētku atmosfēru, jau stundu pirms pasākuma būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs: piemēram, atrast īsto dzejoli Imanta Ziedoņa muzeja bibliotēkā, baudīt dzērienus un piparkūkas, nosūtīt mākslinieces Ievas Krūmiņas zīmētās pastkartes saviem draugiem vai arī iegādāties Ziemassvētku dāvanas. Par radošiem pārsteigumiem bērniem pirms koncerta jau otro gadu rūpēsies zinātkāres centrs "Zinoo".

Biļetes uz "Viegli" Ziemassvētku koncertiem pieejamas interneta vietnē "Ekase.lv". Biļešu cenas ir 21 un 24 eiro. Pieejamas arī īpašas ģimeņu un bērnu biļetes.

Tags

Dzelzceļa muzejs Fonds 'Viegli' Goran Gora Renārs Kaupers Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form