Foto: Ar 'Dagamba' un 'Sinfonietta Rīga' priekšnesumu Dzintaru koncertzāle noslēdz sezonu
Foto: Publicitātes foto

4. septembrī Dzintaru koncertzālē izskanēja iespaidīgs vasaras sezonas noslēguma koncerts ar klasiskās mūzikas huligāniem "Dagamba" un kamerorķestri “Sinfonietta Rīga” ar diriģentu Normundu Šnē pie diriģenta pults.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Elpu aizraujošajā koncertā skanēja grupas Dagamba labāko skaņdarbu izlase, īpaši izceļot šā gada lielos jubilārus Ludvigu van Bēthovenu, kuram šogad aprit 250 gadu, un Pēteri Čaikovski, kuram aprit 180 gadu.

Grupa "Dagamba" savā radošajā darbībā apvieno dažādas muzikālās kultūras, veidojot unikālu un īpašu skanējumu. Mūziķi drosmīgi dodas vēl neapgūtās mūzikas pasaulēs, kas sniedz izpildījumam neatkārtojamu dinamiku un vitalitāti.

Grupas mērķis ir robežu pārkāpšana un šķietami nesavienojamo savienošana – dažādas pasaules, tradīcijas un klausītāju paaudzes. Viņi ir klasiskās mūzikas rokeri un dauzoņas, apbrīnojami aranžētāji, kuru lielkoncerti "Arēnā Rīga" un "Palladium" pulcējuši klausītāju tūkstošus. Akadēmiski skolotie mūziķi savā izpildījumā drosmīgi sintezē popa, roka, klasisko un pasaules mūziku. Grupas šovi ir monumentāli un efektīgi, klasiskās mūzikas melodijas iedzīvinot ar neticamu dinamismu un vitalitāti, un pagājušās nedēļas izskaņā to baudīja arī Dzintaru koncertzāles viesi.

Tags

Dagamba Dzintaru koncertzāle Normunds Šnē Sinfonietta Rīga
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form