Foto: Ar stāvovācijām izskanējis Jāņa Lūsēna 60. dzimšanas dienas koncerts
Foto: Ieva Benefelde

Svētdien, 7. aprīlī, ar stāvovācijām Liepājas Olimpiskā centra hallē noslēgusies komponista Jāņa Lūsēna 60 gadu jubilejai veltītā koncertu sērija. Kopumā četros koncertos Rīgā, Rēzeknē un Liepājā pārpildītās koncertzālēs pulcējās vairāk nekā pieci tūkstoši komponista talanta cienītāji, līdzgaitnieki un skatuves draugi, portālu "Delfi" informē mākslinieka pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dzimšanas dienas koncertos uz vienas skatuves satikās Ance Krauze, Zigfrīds Muktupāvels, Marija Naumova, Kristīne Zadovska, Andris Ērglis, Aija Vītoliņa, Uģis Roze, Aija Andrejeva, Igo, Ieva Sutugova, Raimonds Ozols, Ieva Akuratere, Ralfs Eilands, Anmary, Atis Ieviņš, Annija Putniņa, Elizabete Lukaševiča, koris Sōla diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā, grupa "Zodiac" un citi mūziķi.

7. aprīļa koncerts no Liepājas tiešraidē bija vērojams arī LMT Straume kanālā, savukārt koncerta ierakstus LTV skatītāji un Latvijas Radio 2 klausītāji varēs vērot un dzirdēt 1. maijā.

Pats jubilārs Jānis Lūsēns, sakot lielu paldies visiem koncerta dalībniekiem par lieliski paveikto darbu, teica: "Koncerts ir kā ceļojums laika mašīnā, un katram ir savas asociācijas par to, kā bija toreiz. Šajos koncertos nav neviena nejauša dalībnieka un neviena nejauša darba, visam ir savs stāsts. Tas ir piedzīvojums trīs ar pus stundu garumā un esmu arī patīkami pārsteigts par publikas izturību un lielo atsaucību."

Grāmatnīcās un citās tirdzniecības vietās joprojām pieejams Ingunas Baueres sarakstītais biogrāfiskais romāns "Jānis Lūsēns trešais", kā arī dziesmu albums "Jānis Lūsēns. Dziesmas" ar skaistākajām Jāņa Lūsēna melodijām jaunās aranžijās un izpildījumā.

Tags

Jānis Lūsēns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form