Foto: 'Asterolepis ornata' stāsts Siguldā
Foto: F64

9. augusta vakarā Siguldas apkaimē Gaujas nacionālajā parkā notika Dabas koncertzāles pasākums, kas šogad bija veltīts bruņuzivij "Asterolepis ornata" jeb "Zvaigžņotās zvīņās tērptā".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Apmeklētājiem bija iespēja apmeklēt vairāk nekā 20 dažādas laboratorijas un darbnīcas un tuvāk iepazīt bruņuzivi un tās evolūcijas izaicinājumus, Zemes ģeoloģisko attīstību Gaujas senielejas teritorijā no laika, kad tur dzīvoja bruņuzivs līdz mūsdienām, kā arī apskatīt dabas vērtības, kas sastopamas un vērojamas šodien.

Projektu īstenoja biedrību "Dabas koncertzāle" sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, Siguldas novada pašvaldību un dabas pētniekiem.

Mākslas un zinātnes projekts "Dabas koncertzāle" ir dabas, mūzikas, zinātnes, video mākslas, dramaturģijas simbioze, kas aktualizē un spēcina mijiedarbību starp cilvēku un dabu.

Tags

Dabas koncertzāle Sigulda
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form