Nedēļas nogalē, svētdien, 2. jūlijā, Bruknas muižas dārzā notika tradicionālais koncerts "Uzcel savu baznīcu!", kurā populāri Latvijas mūziķi aicināja ziedot Bruknas baznīcas celtniecības otrajai kārtai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncertā uzstājās Renārs Kaupers, Aija Andrejeva, Olga Rajecka, Marts Kristians Kalniņš, Ainars Virga, Valters Frīdenbergs, Lauris Valters, Rūta Dūduma, Ralfs Eilands, Aija Vītoliņa, Elza Rozentāle un daudzi citi pazīstami mākslinieki.

Labdarības lielkoncerta "Uzcel savu baznīcu!–" ziedojumi ir vajadzīgi akmens grīdas segumam, dievnama otrās kārtas celtniecībai – krusta ejai – stikla ejai ap baznīcu, kas būs arī kā siltuma zudumu regulētāja.

Sešu gadu laikā ar ziedojumu palīdzību no pamatiem līdz jumtam ir tapusi starpkonfesiju baznīca, kuras durvis ir atvērtas ikvienam. Labdarības akcija "Uzcel savu baznīcu!" aizsākās 2012. gadā, kad vairāki Latvijā zināmi un radoši cilvēki nolēma palīdzēt uzcelt dievnamu. "Bruknas stāsts ir īpašs, jo vērienīgā celtne tiek būvēta un veidota pašu – "Kalna svētību kopienas" – rokām.

Tags

Aija Andrejeva Ainars Virga Marts Kristians Kalniņš Olga Rajecka Renārs Kaupers
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form