Foto: Doma laukumā notikusi skanīga saulgriežu sadziedāšanās
Foto: Publicitātes foto

21. jūnijā, 40 kori un folkloras kopas Latvijas Radio 2 ēterā izdziedāja Gadsimta garāko līgodziesmu, godinot unikālās latviešu līgošanas tradīcijas. Latvijas valsts simtgadei veltītais projekts "Gadsimta garākā līgodziesma" noslēdzās ar vērienīgu Saulrieta sadziedāšanos Doma laukumā diriģenta Inta Teterovska vadībā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Atgādinām, ka 21. jūnijā Līgo dziesma no saules lēkta pulksten 4.29 līdz saules rietam pulksten 22.22 ar Latvijas Radio 2 ētera starpniecību vijās cauri visai Latvijai, kopīgā līgošanā pulcējot dažādu pilsētu un novadu – Rīgas, Līgatnes, Salacgrīvas, Kocēnu, Strenču, Cēsu, Madonas, Ciblas, Rēzeknes, Līvānu, Daugavpils, Jēkabpils, Aizkraukles, Amatas, Baldones, Iecavas, Jelgavas, Tērvetes, Saldus, Brocēnu, Durbes, Pāvilostas, Alsungas, Ventspils, Dundagas, Rojas, Tukuma, Jūrmalas, Olaines un Jaunmārupes dziedātājus, kā arī latviešu korus un muzikālos kolektīvus Amerikā, Kanādā un vairākās Eiropas valstīs.

Tags

Ints Teterovskis Jāņi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form