Foto: Elzas Rozentāles grupa 'Bur mani' prezentē albumu un dodas koncertsērijā
Foto: Edijs Andersons

Otrdienas, 16. aprīļa, vakarā etno artroka grupa "Bur mani" mūzikas namā Daile nāca klajā ar savu jauno albumu "Tālu tālu", kuru prezentēs ar Latvijā vēl nebijušu koncerta formātu Siguldā, Rīgā, Liepājā un Valmierā, portālu "Delfi" informē mākslinieku pārstāvji.

"Tālu tālu" ir grupas pirmais studijas albums. "Man ir liels prieks, ka ir izdevies atdzīvināt dažus dainu skapja dārgumus tādā formātā, kādā līdz šim tie nekad nav skanējuši – spēcīgi ritmi, elektronika un džeza iezīmes, kas, sadevušās rokās ar populārās mūzikas niansēm, aizvedīs patieso klausītāju tālā tālā ceļojumā no pirmās līdz pēdējai albuma minūtei. Meklējot dziesmām vārdus, ir sanākušas cilvēkam ļoti pietuvinātas tēmas – gan šūpuļdziesma, gan dziesma par šķiršanos, gan arī par iekāri un psihedēliju," stāsta grupas soliste Elza Rozentāle.

Pasākuma viesi muzikālo daļu baudīja ar ērtām bezvadu austiņām, kurām ir individuāli regulējama skaņa. Arī koncertsērijā apmeklētāji varēs baudīt audiālu piedzīvojumu, ko nodrošinās lielās "Brumo" bezvadu austiņas. Būs iespēja aizmirsties un pilnībā iegrimt grupas radītajā skaņu pasaulē bez koncertos ierastiem ārējiem traucēkļiem, kā arī sadzirdēt vissmalkākās un visintīmākās mūzikas nianses, kuras tradicionāla apskaņošana, iespējams, neļautu pamanīt.

Albumā "Tālu tālu" iekļautas astoņas dziesmas, no kurām viena, "Dzelžu cilvēciņš", tika izdota un prezentēta plašākai sabiedrībai šī gada janvārī. Albums drīzumā būs pieejams gan digitālā formātā populārākajās straumēšanas vietnēs, gan nopērkams fiziski mūzikas veikalos Rīgā un citās tirdzniecības vietās.

"Bur Mani" pirms vairāk nekā diviem gadiem apvienojušies četri mūziķi – Elza Rozentāle, Toms Poišs, Kaspars Kurdeko un Kaspars Vizulis. Savā daiļradē grupa apvieno seno ar jauno, radot oriģinālmūziku, kurā latviešu mutvārdu folklora dzirdama mūsdienīgā vokāli instrumentālā interpretācijā, izmantojot izteiksmes līdzekļu brīvību etno artroka stilā.

Koncertsērijas norise:

27.04. Siguldas koncertzāle "Baltais flīģelis"
5.05. Koncertzāle "Lielais dzintars", Liepājā
24.05. Valmieras koncertzāle
30.05. Mūzikas nams "Daile", Rīgā

Tags

Elza Rozentāle

Comment Form