Foto: 'Kijivas solisti' ieraksta kopīgu skaņdarbu ar Raimondu Paulu
Foto: Publicitātes foto

Šī gada 21. aprīlī Latvijas Radio viesojās Ukrainas Prezidenta kamerorķestris "Kijivas solisti". Pēc kopīgas fotogrāfēšanās uz leģendārā Radionama balkona orķestris devās uz Latvijas Radio 1. studiju, kur piedalījās Maestro Raimonda Paula skaņdarba "Vecais kino" audiovizuālajā ierakstā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Orķestris, kas šajās dienās viesojas Latvijā, skaņdarbu ierakstīja kopā ar pašu Maestro un Latvijas Radio bigbendu.

1972. gadā sacerētā melodija "Vecais kino" tagad piedzīvojusi renesansi un drīz būs pieejama plašākai publikai dažādās interneta vietnēs. Kamerorķestra "Kijivas solisti" mūziķi ir ārkārtīgi aizkustināti par iespēju muzicēt kopā ar Raimondu Paulu, jo viņa mūzika ir ļoti populāra visā Ukrainā, vēsta VSIA "Latvijas Konceri" pārstāve Ieva Mora.

"Kijivas solisti" ir Ukrainas nacionālais kamerorķestris, kas apvieno atzītus un populārus mūziķus no visas Ukrainas, lielākā daļa no tiem ir nacionālu un starptautisku konkursu laureāti. Kamerorķestris sniedza koncertus Latvijā šī gada 18.aprīlī Dzintaru koncertzālē, 19. aprīlī Lielajā ģildē un sniegs koncertu arī 22. aprīlī koncertzālē "Cēsis".

Orķestra "Kijivas Solisti" koncertus un ierakstus Latvijā organizē VISA "Latvijas Koncerti" sadarbībā ar Latvijas Republikas Kultūras Ministriju.

Tags

Raimonds Pauls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form