Foto: krāšņi noslēdzies festivāls 'Summertime – aicina Inese Galante'
Foto: Publicitātes foto

15. augustā ar koncertu noslēdzies 14. starptautiskais mūzikas festivāls "Summertime – aicina Inese Galante". Pēdējā vakara galvenais varonis bija vijolnieks un talantīgais aranžētājs no Vācijas – Baptiste Pawlik, kurš uzstājās kopā ar savu mūzikas ansambli "Trio Paris Royale".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Instrumentālajā koncertā izskanēja kompozīcijas franču café stilā, čigānu džezs, tango un melodijas no tādu zvaigžņu repertuāra kā "Coldplay" un Maikls Džeksons.

Šovasar festivāls "Summertime - aicina Inese Galante" norisinājās no 9.-12. un 14.-15. augusta Dzintaru koncertzālē un kļuva par Jūrmalas šīs vasaras koncertsezonas kulmināciju.

Festivāla laikā izskanēja 7 koncerti, kuros piedalījās pasaules mēroga mūziķi: Frenka Sinatra labākais interpretētājs Toms Gēbels no Vācijas, pianists Daniils Kramers (Krievija), saksofonists Antons Rumjancevs (Krievija) un viņa džeza kvartets, klavierspēles meistars Aleksandrs Šmaļcs (Vācija), iecinīts mūziķis Gorans Bregovičs (Bosnija - Hercegovina), dziedātājs Džovanni Kostello (Itālija), leģendārā mūzikas izpildītāju trio – Trio Paris Royale: ģitārists Tino Kāls, kontrabasists-virtuozs Mihails Kēraus, solists-vijolnieks Baptiste Pawlik, baritons Martins Ahrainers (Austrija), mecosoprāns Oļesja Petrova (Kievija), diriģents Ekharts Vičiks (Vācija) un Festivāla orķestris, no Latvijas - dziedātājs Intars Busulis, kontrtenors Sergejs Jēgers, Tenoru Trio: Mihails Čulpajevs, Jurijs Vizbulis un Raimonds Bramanis.

Vēl festivāla laikā uzstājās pati festivāla patronese Inese Galante, kā arī konkursa "Ineses Galantes Talanti" laureāti: saksofonisti Aigars Raumanis un Arturs Vīndedzis, akordeonisti Oskars Mauers un Alise Siliņa, čelliste Emīlija Rozenšteina, pianistes Evija Auziņa un Sofija Zaiceva, vokalisti Vadims Vakarjuks un Ilze Grēvele, arfiste Sofija Lanskaja un bundzinieks Edvards Paulis Muzikants.

Tags

Inese Galante Summertime - aicina Inese Galante
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form