Foto: Kulakovs un Akurātere sāk jubilejas turneju 'Gandrīz tautasdziesma'
Foto: Matīss Markovskis

Skatītāju piepildītā Vidzemes koncertzālēs "Cēsis" piektdienā, 5. oktobrī, sākusies divu šā gada jubilāru – Ievas Akurateres un Jura Kulakova – 60 gadu jubilejas koncertturneja "Gandrīz tautas dziesma". Atklāšanas koncertā piedalījās ne tikai abi jubilāri un grupa "Pērkons", bet arī īpašie viesi – Latvijas Nacionalās operas solists un kādreizējais grupas dalībnieks Nauris Puntulis un perkusionists Matīss Akuraters.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncerta pirmajā daļā izskanēja dziesmas no abu jubilāru radošās darbības repertuāra: "Mūžs", "Liepiņa, māsiņa", "Dzīves pulkstens", "Lampas un zvaigznes", "Vanags", "Kas kait Rīgas meitiņām", "Reiz zaļoja jaunība", "Mīlestībā viļņo krūts", "Baletomānija" un "Mana dienišķā dziesma", bet otrajā – grupas "Pērkons" lielākie hiti "Labu vakar", "Sapumpurots zars", "Kāzas", "Pie baltas lapas", "Zaļā dziesma", "Actiņas", "Mēs pārtiekam viens no otra", "Slidotava", "Gandrīz tautasdziesma" un "Ballīte".

Pēc koncerta mājīgā atmosfērā mākslinieki un lūgtie viesi svinēja grupas "Pērkons" jaunā studijas albuma "7-os no rīta" iznākšanu un mielojās gan ar īpaši cepto jubilejas torti, uzkodām un atspirdzinājumiem, bet visi interesenti varēja tikt pie mākslinieku autogrāfiem.

Nākamie koncerti "Gandrīz tautas dziesma" notiks 20. oktobrī Ogres KC, 21. oktobrī Liepājas koncertzālē "Lielais Dzintars", 26. oktobrī – Ādažu Kultūras centrā, 3. novembrī – Valmieras Kultūras centrā 11. novembrī Talsu Tautas namā, 16. novembrī – VEF Kultūras pilī un 2. decembrī – Alūksnes kultūras centrā. Biļetes nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

Tags

Grupa Pērkons Ieva Akurātere Juris Kulakovs Nauris Puntulis Vidzemes koncertzāle Cēsis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Sludinājumi