Foto: Latvijas un pasaules talanti XXIII Starptautiskajos Siguldas Opermūzikas svētkos
Foto: Emīls Puķe

No 31. jūlija līdz 2. augustam Siguldā notika XXIII Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki, kuros uzstājās gan Latvijas, gan pasaules operdziedātāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Viens no nozīmīgākajiem notikumiem svētkos bija 31. jūlija galā koncerts "Mēs no Latvijas", kurā uzstājās Latvijas solisti Rihards Mačanovskis, Krišjānis Norvelis, Dināra Rudāne, Romans Poļisadovs, Andris Ludvigs, Andžella Goba, Liene Kinča, Kalvis Kalniņš un citi, kā arī pareizticīgo vīru koris "Logos".

1. augusta centrālais notikums bija Arvīda Žilinska operas "Zelta zirgs" iestudējums brīvā dabā, kuru iestudēja Guntis Gailītis, vizuālo noformējumu veidoja mākslinieki Krista un Reinis Dzudzilo, bet Antiņa lomā iejutās Jānis Kurševs. Vēl "Zelta zirga" iestudējumā tēloja Jolanta Strikaite, Jānis Apeinis, Andris Ludvigs, Kristīne Gailīte, Krišjānis Norvelis, Aira Rūrāne, Andris Lapiņš, Juris Ādamsons, Irma Pavāre, Viesturs Vītols un Liene Lasmane.

Savukārt 2. augusta "Grand" galā koncertā klausītājus priecēja Marselo Alvaresa, Klementīnes Mergēnas, Marinas Rebekas, kā arī Dmitro Popova un citu pasaules operdziedātāju balsis.

Tags

Jānis Apeinis Jānis Kurševs Jolanta Strikaite Liene Kinča Marina Rebeka Sigulda Siguldas Opermūzikas svētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form