Foto: Liepiņš, Zālīte un prezidents vēro atjaunoto rokoperu 'Lāčplēsis'
Foto: F64

Lāčplēša dienas vakarā Kongresu namā notika īpaša no jauna uzvestās rokoperas "Lāčplēsis" izrāde. Uz to bija aicināti prominenti viesi, tostarp Latvijas prezidents Andris Bērziņš, rokoperas mūzikas un libreta autori Zigmars Liepiņš un Māra Zālīte, kā arī citi Latvijā pazīstami cilvēki.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jau ziņots, ka rokoperas jauniestudējums veltīts 25 gadu gadu jubilejai, kopš rokopera pirmoreiz uzvesta. Aptuveni mēnesi izrādes tiek rādītas Latvijas lielākajās pilsētās, vēsta organizatori.

Rokoperas “Lāčplēsis” jauniestudējums ir pulcējis vienā komandā virkni spēcīgāko un populārāko Latvijas dziedātāju, mūziķu, dejotāju un aktieru – Daumantu Kalniņu, Juri Jopi, Martu Kristianu Kalniņu, Miku Dukuru, Jāni Kurševu, Paulu Dukuri, Ievu Sutugovu, Jāni Skani, Ati Ieviņu, Juri Vizbuli, Elviju Bušu, Miku Abaroniņu, Ēriku Zepu, Ivo Grīsniņu Grīsli, Jāni Ķirsi, Dāvidu Kalandiju, Annu Krauju-Čenu, Beāti Zviedri, Rūtu Dūdumu un citus.


Tags

Andris Bērziņš (bijušais prezidents) Lāčplēsis (rokopera) Lāčplēša diena Māra Zālīte Zigmars Liepiņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form