Foto: Paula un Rača koncerts pulcē ļaudis Ventspilī
Foto: Edgars Reinfelds

Raimonda Paula un Guntara Rača koncertturneja "Nekur nav tik labi kā mājās" izraisījusi ievērojamu interesi visā Latvijā un to ietvaros koncerts izskanēja ar]9 Ventspilī, kur četru dienu laikā tika izpirktas visas koncerta biļetes, vēsta koncerta rīkotāji - AS "Laima" pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncertprogrammā "Nekur nav tik labi kā mājās" skan tautā iemīļotā un ražīgā autoru dueta iecienītākās dziesmas, ko dzied Normunds Rutulis, "Dzeguzīte", Aija Andrejeva, Liene Šomase un Jānis Moisejs, Daumants Kalniņš, Kristīna Zaharova, Andris Bērziņš un Jānis Paukštello, Antra Stafecka, Normunds Ruskis, Normunds Jakušonoks un Rīgas "Zelta Saules" koris. Spēlē "Tipa orķestris", bet pie klavierēm visa vakara garumā ir pats Raimonds Pauls.

Paula un Rača sadarbība turpinās kopš 1990. gadu sākuma, un šajā laikā kopā radīts vairāk nekā 200 dziesmu.

Dziesmu svētku "Nekur nav tik labi kā mājās" turpmākie koncerti: Valmiera - 18. oktobris, Liepājā - 20. oktobris, Jelgavā - 24. oktobris, Madona - 27. oktobris.

Tags

Aija Andrejeva Andris Bērziņš (aktieris) Antra Stafecka Guntars Račs Jānis Paukštello Liene Šomase Normunds Jakušonoks Normunds Rutulis Raimonds Pauls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form