Foto: sagatavots Igo un Valta Pūces koncertuzvedums 'Zeme'
Foto: Publicitātes foto

Igo un Valta Pūces jaunais koncertuzvedums "Zeme" jau 25. oktobrī būs redzams Valmieras Kultūras centrā, 1. novembrī - Jelgavas kultūras namā, 2. novembrī - Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, bet 8. novembrī - Rīgas Stradiņa universitātes aulā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Augusta beigās Igo klausītāju vērtējumam no koncertuzveduma jau nodeva dziesmu "Kā tevi sauc". Igo un Ditas Lūriņas – Eglienas duetu "Kā Tevi sauc" iespējams noklausīties šeit.

Pirms trīs gadiem kopā ar komponistu Jāni Strazdu tika uzsākts četru dabas stihiju cikla "Uguns. Zeme. Ūdens. Gaiss" pirmais projekts ""Uguns", kuru ar dzejas, mūzikas, kā arī vizuālās mākslas palīdzību un savu mītisko stāstu par pasauli veidoja Igo. Šogad mūziķis saviem klausītājiem piedāvā savu otro šī cikla muzikālo projektu "Zeme", kas tiek veidots ar dziedātāja un daudzpusīgā mākslinieka Igo radītu dzeju un komponista Valta Pūces oriģinālmūziku.

Jaunā koncertuzveduma pirmajā daļā Igo un komponists Valts Pūce kopā ar mūziķiem: ģitāristu Armandu Alksni, bundzinieku Kasparu Kurdeko, basģitāristu Reini Ozoliņu, pianistu  Juri Kristonu,  dziedātājām Alisi un Bizaķi, flautistu Andi Klučnieku, kā arī Latvijas Nacionālā teātra aktrisi Ditu Lūriņu- Eglienu un  dziedātāju Ievu Kerēvicu atskaņos skaņdarbus, kuri  veltīti  zemes tēmai. Savukārt koncerta otrajā daļā skanēs skaņdarbi no Igo zelta repertuāra, sola pasākuma rīkotāji.

Koncertprogrammā būs redzamas arī video mākslinieces Gitas Straustiņas video projekcijas. Tajās kurās teicēja lomā piedalās Dailes teātra aktieris Juris Strenga, kā arī vairāk nekā četrdesmit dažādu pasaules valstu pārstāvji no Indijas, Šrilankas, Bengālijas, Nepālas, Armēnijas, Nigērijas, Brazīlijas, Ķīnas, Korejas, Uzbekistānas, Filipīnām, Marokas un citi, kas šobrīd par savu mājvietu sauc Latviju.

Koncertprogrammas noslēguma dziesmā "Mana zeme" visi šie dažādo kultūru pārstāvji ir ierunājuši frāzi, katrs savā valodā, atklājot, cik katram sava zeme ir svēta un svarīga, ka tā ir jākopj un jāsaudzē.

Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu Paradīze" kasēs.

Tags

Dita Lūriņa Igo (Rodrigo Fomins) Juris Strenga Liepāja Rīgas Stradiņa universitāte Valmiera Valts Pūce
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form