Foto: Šipkēvics un 'Nepāriet' prezentē jauno Imanta Kalniņa dziesmu albumu
Foto: Marts Augusts

Fon Stricka villā trešdien, 18. septembrī, notika Jāņa Šipkēvica un mūziķu apvienība "Nepāriet" albuma "Pāri" atklāšana.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Nepāriet" sastāvā muzicē Alise Joste, Evija Vēbere, Jānis Šipkēvics, Kārlis Josts, Lorete Medne, Matīss Čudars, Miķelis Putniņš, Rūdolfs Dankfelds, Zelma Jēgere un Vladislavs Nastavševs.

"Nepāriet" ir jaunu mūziķu kopums, kas kopīgi izveidojuši Imanta Kalniņa mūzikā balstītu programmu, par pamatu ņemot 1997. gadā tapušajā Ainara Mielava un Imanta Kalniņa kopdarbu "Par lietām, kuras tā ar' nekad nepāriet". "Nepāriet" veidots kā atskats uz šo albumu, kas guva ievērojamu popularitāti. Plašāka publika ar "Nepāriet" pirmo reizi iepazīstināta 2017. gada festivāla "Piena svētki" laikā, pēc tam mūziķi ar koncertprogrammu viesojušies arī Lūznavas muižā un Valmiermuižā.

"Nepāriet" koncertsērija turpināsies dažādās Latvijas pilsētās: 10. oktobrī pulksten 19.00 Valkas Kultūras namā, 13. oktobrī pulksten 17.00 Krustpils Kultūras namā, Jēkabpilī, 20. oktobrī pulksten 17.00 Alūksnes Kultūras centrā, 24. oktobrī pulksten 19:00 "Siguldas Devonā", 25. oktobrī pulksten 19.00 Talsu Tautas namā. 5. novembrī pulksten 19.00, valsts svētku ieskaņā, notiks šī gada noslēguma koncerts Rīgā, nesen atklātajā kultūras telpā "Hanzas perons".

Tags

Evija Vēbere Alise Joste Jānis Šipkēvics (Shipsi) Matīss Čudars Vladislavs Nastavševs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form