Foto: Trīs izcili pianisti no vienas dinastijas – koncerts 'Trīs Osokini operā'
Foto: Jānis Romanovskis

Latvijas Nacionālajā operā 22. janvārī notika koncerts "Trīs Osokini operā: Jaunā programma", kurā uz vienas skatuves spēlēja trīs izcili pianisti no vienas dinastijas – tēvs, profesors Sergejs Osokins, un dēli, daudzu starptautisku konkursu laureāti un spilgti mūzikas interpreti, Andrejs un Georgijs Osokini.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Latvijas valsts simtgadei veltītā koncerta pirmajā daļā tika atskaņoti jau zināmie un vēl neatklātie latviešu klaviermūzikas šedevri, ko radījuši Jānis Zālītis, Arturs Grīnups, Jānis Ivanovs, Pēteris Vasks un Jāzeps Vītols. Koncerta otrā daļa bija veltīta dejas valdzinājumam. Koncerts notika ar nolaistu dzelzs priekškaru, radot unikālu akustiku kamermūzikas izpildīšanai.

Tēvs, profesors Sergejs Osokins, un dēli, daudzu starptautisku konkursu laureāti un spilgti mūzikas interpreti, Andrejs un Georgijs Osokini – trīs izcili pianisti no vienas dinastijas, kuri pasaules mūzikas arēnā ienākuši ar savu unikālo klavieru skanējumu. "Trīs Osokinus vieno dziļa, radoša un virtuoza muzikālo kompozīciju atklāsme. Katrs pieskāriens klavieru taustiņiem ir pārdomāts, izjusts un pārvērsts netveramās skaņu vibrācijās, kas aizskar klausītājus un atklāj mūzikas niansēto skanējumu," raksta koncerta veidotāji.

Tags

Andrejs Osokins Georgijs Osokins Latvijas Nacionālā opera
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form