Fotoreportāža: Festivālā ‘Bildes’ jaunās grupas muzicē ar veterāniem
Foto: DELFI

Ceturtdien, 1.novembrī, Rīgas Kongresu namā notika mūzikas un mākslas festivāla ”Bildes” jauno grupu un festivāla veterānu kopprojektu koncerts.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šogad koncertā kopā ar Jāni Rībenu muzicēja "Burned In Blizzard", grupa "Diena bez pārtraukuma" spēlēja kopā ar Juri Pavītolu, "Double Diese" uzstājās kopā ar Martu Kristianu Kalniņu, "Hailstone" muzicēja kopprojektā ar Edgaru Rakovski, bet "InThemes" šogad bija izveidojuši kopprojektu ar Kasparu Dimiteru.

"Klibs taurenis" uzstājās ar Kārli Kazāku, "MmD" – ar Rolandu Ūdri, "On the Roof" - ar Edgaru Šubrovski, "Parts" – ar Adrianu Kukuvasu, "Pirmais kurss" - ar Robertu Gobziņu, "Pūķa gars" uzstājās ar Ievu Akurateri, "Remnant of the Sun" - ar Raimondu Bartaševicu, "Rokāde" - ar Iru Krauju-Dūdumu, "7 dēli" muzicēja kopā ar Lieni Šomasi, bet "The Solid" ar Lauri Valteru, "The Quinters" koncertā spēlēja ar grupu "Tumsa", bet "Vecpilsētas dziedātāji" - ar Juri Kaukuli.

Festivāla ”Bildes” jauno grupu un veterānu kopprojektu koncertu vadīja Andris Freidenfelds.

Tags

Andris Freidenfelds Bildes (festivāls)
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form