Goran Gora un Kārlis Kazāks muzicēs adventes mūzikas svētkos Rīgā
Foto: Publicitātes foto

Šā gada Otrajā adventē, 4. decembrī, uz koncertiem adventes mūzikas svētku ietvaros Rīgā aicina dziesminieks Goran Gora, kurš muzicēs pulksten 13.00 Rīgas Sv. Antona Romas baznīcā (Maskavas ielā 309), un Kārlis Kazāks, kura koncerts gaidāms pulksten 14.00 Rīgas Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā (Brīvības ielā 119).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dziesminieks Goran Gora muzikālā sarunā ar klausītājiem dalīsies savās pārdomās, atklāsmēs, novērojumos un piedzīvojumos. Koncertā izskanēs mūziķa dziesmas ar viņa paša, Imanta Ziedoņa un Knuta Skujenieka dziesmu vārdiem. Savukārt Kārlis Kazāks priecēs savus klausītājus ar siltu noskaņu mūziku, mierpilnām domām un tikai viņam raksturīgo gaišumu un vieglumu it visā – stāstos, dziesmās, sarunās.

Adventes mūzikas svētki Rīgā notiek jau piekto gadu, tādējādi kļūstot par skaistu tradīciju dziesminieku mūzikas cienītājiem. Koncerti notiek katru svētdienu no 27. novembra līdz 18. decembrim un šogad tos sniedz dziesminieki – Laura Bicāne, Ieva Akuratere, Goran Gora, Kārlis Kazāks, Silvija Silava un Haralds Sīmanis. Kopīgā koncertā mūziķi vienosies Adventa mūzikas svētku noslēgumā 18. decembrī, plkst. 14.00, Rīgas Lutera baznīcā (Torņakalna ielā 5).

Adventes mūzikas svētki Rīgā klausītājiem pieejami bez ieejas maksas.

Tags

Goran Gora Haralds Sīmanis Kārlis Kazāks Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form