Grupa 'Ezeri' ar debijas albumu 'Ogle' dosies Latvijas koncertturnejā
Foto: Publicitātes foto

Jaunā latviešu grupa "Ezeri", kas jau izpelnījusies kritiķu un klausītāju atzinību, pavasarī dosies Latvijas koncertturnejā, kurā klausītājiem būs iespēja dzirdēt grupas debijas albuma "Ogle" skaņdarbus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Ezeru" debijas albums "Ogle" ir viens no lielākajiem pārsteigumiem, ko atzinīgi novērtējuši gan žurnāla ''Mūzikas saule'' recenzenti, gan arī ievērojusi Latvijas ierakstu gada balvas ''Zelta Mikrofons'' žūrija. Albums nominēts kategorijā "Gada Debija" un ir viens no retajiem Latvijas populārās mūzikas albumiem, kas pilnā garumā atskaņots "Latvijas radio 3" raidījumā ''Neakadēmiskā pusstunda''.

Albums iznācis 2016. gadā, un tā koncepcijas pamatā ir mākslinieku pievēršanās pilsētas un dabas attiecībām un to radītajiem konfliktiem mūsdienu cilvēkā.

Gurpa "Ezeri" radīta 2016. gadā kā ģitārista un dziedātāja Miķeļa Putniņa soloprojekts, kuram uzreiz sekoja turneja Itālijā. Vēlāk "Ezeri" kļuva par trio, iesaistot arī bundzinieku Krišjāni Bremšu un basģitāristu Kristianu Priekuli. Viņi visi ir profesionāli mūziķi, kurus saista arī bērnības dienu draudzība.

""Ezeri" jau to rašanās laikā tika definēti kā mūžīgi mainīgs projekts, kura mūzika neseko nekāda veida formulām – katrs skaņdarbs ir atšķirīgs gan formā, gan harmonijā," raksta mūziķi.

Koncerta vietas ir īpaši izvēlētas, atbilstoši grupas identitātei. Koncertu sērija sāksies 4. martā "Pārventas bibliotēkā" Ventspilī, 7. aprīlī – Valmiermuižā, 13. aprīlī – "Artilērijas Pagrabos" Daugavpilī, 29. aprīlī – "WISE" Liepājā un 5. maijā – Siguldas kafejnīcā "Doma". Koncertu sērija noslēgsies ar dziesmas "Universal Noise" videoklipa prezentāciju un koncertu kinoteātrī "K.Suns".

Video veidots sadarbībā ar operatoru Tomu Šķēli un mākslinieci, buto dejotāju Ievu Putniņu.

Tags

K.Suns Mūzikas saule
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form