Grupa 'Indygo' prezentē 'Decoy' video versiju
Foto: Publicitātes foto

19. jūnijā ar nelielu koncertu "Indygo" prezentēja dziesmas "Decoy" video versiju, kas ir titulkompozīcija 2013. gada iznākušajam albumam, portālu "Delfi" informē grupas pārstāvji.

""Decoy" video notvert, sagriezt un ieslodzīt laika kapsulā mums palīdzēja mīļi un pacietīgi draugi. Gan Vinsents Nātra, Eduards Zagainovs un vēl pulciņš labu ļaužu pie kamerām, gan tieši Eduarda bezmiega naktis ar montāžu un pēcapstrādi. Video versijā apkopoti mūsu 2013. gada "Decoy" albuma tūres koncerti. Vēlējāmies tituldziesmu veltīt tam enerģijas lādiņam, ko guvām, spēlējot šo tūri - neatkarīgi no vietas vai skatuves izmēriem," stāsta grupas ģitārists Jānis Volkinšteins.

Video prezentācijas koncerts notika nelielajās vīna bāra "Vieta" telpās - ar dažādām pieklusināta skanējuma aranžijām - pārsvarā no albuma "Decoy", starp kurām iespraucās šis tas no grupas 2005. gada debijas albuma un nesen publicētā dziesma "Temīda".

"Pieklusinātais jeb toned-down skanējums mums šobrīd ir ļoti interesants - kā jau vīriem ar grandžu sirdīs. Paralēli jaunradei spēlējamies ar aranžijām, kurās jaunatklājam dziesmas no debijas albuma "Indygo", "Decoy" kompozīcijas - kā arī vēl neatskaņotas dziesmas no topošā ieraksta. Plānojam kādu lielāku uzstāšanos rudenī, kur tad mēs vienotā pusakustiskā skaņā atskaņotu dziesmas no grupas 12 gadu vēstures - kā arī pirmatskaņotu nopietnāku ieskatu topošajā albumā, kas varetu dienasgaismu ieraudzīt 2015. gadā," teic Volkinšteins.


Source

DELFI Kultūra

Tags

Indygo
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form