Grupas 'Pērkons' 30. jubilejas turneja noslēgsies koncertzālē 'Palladium'
Foto: Publicitātes foto

Koncertzālē "Palladium" 1. maijā notiks latviešu leģendārās grupas "Pērkons" 30. gadu jubilejas turnejas vērienīgākais koncerts, portālu "Delfi" informē "Palladium" pārstāvji.

Koncertā grupa "Pērkons" piedāvās saviem klausītājiem 30 gadu darbības laikā sakrātās, tautā iemīļotās dziesmas.

Grupa "Pērkons" ir viena no Latvijas populārākajām un skandalozākajām grupām. Tā izveidojās 20. gadsimta 80. gadu sākumā un tās darbība divas reizes ir tikusi aizliegta. Populārākās grupas dziesmas ir "Slidotava", "Pie baltas lapas", "Gandrīz tautasdziesma", "Mana dienišķā dziesma", "Labu vakar", "Balāde par gulbi" un "Mēs pārtiekam viens no otra", kas uzvarēja 1989. gada Mikrofona aptaujā. Visu grupas dziesmu autors ir pazīstamais mūziķis un komponists Juris Kulakovs.

1981. gadā grupu "Pērkons" izveidoja Juris Kulakovs, pieaicinot dažus grupas "Menuets" biedrus. Grupa strauji kļuva populāra un jau pavisam drīz, par spīti darbības aizliegumam, izdeva savus pirmos divus albumus. Grupa "Pērkons" daudziem palikusi atmiņā arī ar tās slaveno koncertu Ogres estrādē, kad pēc koncerta grupas fani izdemolēja vilciena vagonus. Drīz pēc šī koncerta, grupas nesen atjaunotā darbība atkal tika aizliegta. Grupas darbība pavisam tika atjaunota tikai 1987. gadā, kad "Pērkons" kļuva par "Liepājas dzintars 87" laureātiem.

Kopš 2011. gada grupa "Pērkons" svin savu 30 gadu pastāvēšanas jubileju. Grupas jubilejas tūre noslēgsies ar vērienīgu koncertu jaunajā koncertzālē "Palladium Rīga". Koncerta programmā iekļautas grupas populārākās dziesmas, kā arī dažādi pārsteigumi. "Palladium" koncertā "Pērkons" uzstāsies savā pašreizējā sastāvā – Juris Kulakovs, Ieva Akurātere, Juris Sējāns, Leons Sējāns, Raimonds Bartaševičs un Ikars Ruņģis.

Biļetes uz koncertu nopērkamas "Biļešu servisa" kasēs no 23. marta. Pirmās 100 biļetes par īpašu cenu 7,lati pēc tam biļešu cena 9 lati.

Foto: 'Pērkons' uzstājas festivālā 'Baltic Beach Party'

Tags

Grupa Pērkons Ieva Akurātere Juris Kulakovs Menuets Palladium

Comment Form