Ieva Sutugova piedāvās digitālo koncertlekciju skolēniem 'Imants Kalniņš. 80'
Foto: Publicitātes attēls

Sākot ar šo nedēļu, tiks piedāvāta jauna digitālā koncertlekcija skolēniem visā Latvijā "Imants Kalniņš. 80".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā informē lekcijas veidotāji, to vadīs populārā dziedātāja Ieva Sutugova, un tā būs veltīta šā gada jubilāram – izcilajam komponistam Imantam Kalniņam, kurš šogad svinēs 80 gadu jubileju. Koncertlekcija notiks programmā "Latvijas skolassoma".

Lekcijā Ieva Sutugova skolēniem izstāstīs svarīgāko, kas ikvienam būtu jāzina par komponista daiļradi, tāpat programmā iekļautas skaistākās un iemīļotākās Imanta Kalniņa dziesmas, lai kopā ar klausītājiem varētu izbaudīt mūžam jauno un nenovecojošo komponista mūziku. Ieva Sutugova kopā ar dziedātāju Miku Abaroniņu atskaņos dziesmas "Smilšu rausis", "Dūdieviņš", "Bimini", "Lilioma dziesma", "Dzeguzes balss", "Svētku diena", "Virs galvas mūžīgs piena ceļš", kā arī citas brīnišķīgas Im. Kalniņa kompozīcijas. Programmā piedalās pieredzējusi instrumentālā grupa Jāņa Miltiņa vadībā, kas nodrošinājusi instrumentālo pavadījumu šovos "Es mīlu Tevi, Latvija", "Muzikālā banka" un "X Faktors".

"Imanta Kalniņa mūziku patiesi nevar sajauktu ne ar viena cita komponista mūziku. Tā ir pilna ar atmiņām, emocijām, stāstiem un – ko tur liegties – pilna ar ļoti grūti nodziedamām partijām vokālistam. Man šī mūzika ir īpaši tuva," atzīst dziedātāja.

Digitālā koncertlekcija ir paredzēta attālinātam mācību procesam. Savukārt brīdī, kad būs iespējams tikties arī klātienē, mākslinieki ar prieku dosies pie skolēniem un skolotājiem visā Latvijā.

Tags

Ieva Sutugova Imants Kalniņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form