Igo laidīs klajā jaunu albumu un dosies koncertturnejā

Atzīmējot sava jaunā albuma "Ieelpots" klajā laišanu, Igo oktobrī, novembrī un decembrī dosies koncertceļojumā pa Latvijas muižām un pilīm, portālu "Delfi" informē izdevniecība "Antena".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Igo koncerti laika posmā no 14. oktobra līdz 11. decembrim notiks pavisam 11 pilīs un muižās. Jaunā albumu "Ieelpots" varēs iegādāties arī koncertu vietās.

Portāls "Delfi" piedāvā noklausīties albuma "Ieelpots" tituldiesmu. Dziesmas mūzikas autors J. Strazds, tekstu rakstījis Igo.

Igo 'Ieelpots'

Mūziku koncertu papildinās īpaši veidotas video projekcijas, kuru autors ir Kristaps Streičs. Koncertos gaidāmi arī Igo eseju lasījumi, savukārt mūzikas repertuārā dominēs mierīgas ,noskaņu kompozīcijas.

Kopā ar Igo koncertos muzicēs Juris Kristons, Ieva Kerēvica un Zane Biķe. Turnejas koncertus fotogrāfijās iemūžinās Gatis Rozenfelds. Šie darbi vēlāk tiks apkopoti izstādē, kas būs apskatāma noslēguma koncertā Rundāles pilī 11.decembrī.

Tie Igo koncertu apmeklētāji, kas būs paviesojušies vismaz trijos turnejas koncertos, saņems ielūgumu uz noslēguma koncertu Rundāles pilī.

"Šis būs īpašs albums, jo top manu tuvāko draugu iedvesmots. Albumam būs gandrīz meditatīva noskaņa, kas varbūt ļaus klausītājam pārcelties citā sajūtu dimensijā. Pārdomu dziesmas ar iekšēji rāmu struktūru. Avots, kur pasmelties vajadzīgās noskaņas savai dvēselei," teic Igo.

Igo koncertturneju sāks 14. oktobrī ar koncertu Jelgavas pilī un 16. oktobrī Jaunmoku pilī. Turnejas turpinājumā 24. oktobrī Igo viesosies Krustpils pilī, bet 31. oktobrī gaidāms koncerts Ēdoles pilī.

6. novembrī Igo koncertēs Vecgulbenes muižā, 14. novembrī Mālpils muižā, 20. novembrī Ventspils pilī, 21. novembrī Dikļu pilī, bet 28. novembrī gaidāms koncerts Cēsu pilī.

4. decembrī Igo koncertēs Dundagas pilī, bet turneja noslēgsies 11. decembrī ar koncertu Rundāles pilī. Visu koncertu sākums plkst. 19. 00.

Biļetes uz Igo koncertturnejas "Ieelpots" koncertiem var iegādāties "Biļešu Paradīzes" kasēs un www.bilesuparadize.lv , kā arī koncertu norises vietās.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form