Imantdienas ieskandinās koncerts bērniem 'ImKas sapņu grāmata'
Foto: Publicitātes foto

Svinot Imantdienu 40. jubileju jūlija sākumā Cēsīs notiks ne vien tradicionālais Imantdienu koncerts, bet arī īpašs pasākums ģimeņu un bērnu auditorijai "ImKas sapņu grāmata", kas 8. jūlija vakarā Cēsu pils dārzā aicinās izbaudīt Imanta Kalniņa mūziku bērniem plaša izpildītāju sastāva sniegumā, portālu "Delfi" informē koncerta rīkotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncertā piedalīsies Vidzemes kamerorķestris diriģenta Andra Veismaņa vadībā, grupa "Autobuss debesīs" un Cēsu dziedošie un dejojošie bērni. Koncerta programmā skanēs daudzas labi pazīstamas un paaudžu paaudzēs iemīļotas Imanta Kalniņa dziesmas no animācijas filmām, kinofilmām un teātra izrādēm bērnu auditorijai.

Daudzbalsīgā un krāšņā izpildītāju sastāva sniegumā skanēs gan "Zaķīšu pirtiņa", gan "Astoņi kustoņi", "Zelta sietiņš", "Bimini", "Zilais putniņš", "Mākonīts un mākonīte" un citas labi pazīstamas dziesmas. Koncerts top režisores Ingas Cipes un mākslinieciskā vadītāja Marta Kristiāna Kalniņa pārraudzībā.

Koncerts "ImKas sapņu grāmata" notiks trešo reizi. Tā pirmsākumi rodami 2012 gadā. Visas norises reizes koncertā piedalījušies vairāk nekā 70 bērni un jaunieši, bet 2013. gada koncertā tika iestudēts cikla "Zaķīšu pirtiņa" horeogrāfisks uzvedums, kurā iesaistījās ap 200 mazie dejotāji.

Koncerts "ImKas sapņu grāmata" Cēsu pils dārzā notiks 8. jūlijā no plkst. 20.00. Biļetes pieejamas "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās un internetā.

Imantdienu kulminācija gaidāma sestdienas, 9. jūlija, vakara Cēsu Pils parka estrādē ar grupas "Turaidas Roze", muzikālās apvienības "Raxtu raxti" un "Autobuss debesīs" koncertiem. Koncertā piedalīsies arī īpašie viesi – Renārs Kaupers un Agnese, dziedot jau par leģendārām kļuvušās dziesmas no albuma "Par lietām, kuras tā ar nekad nepāriet".

Sēdvietu biļetes uz Imantdienu koncertu jau izpārdotas, bet nesen tirdzniecībā laistas ieejas biļetes, kuras arī iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās.

Tags

Cēsis Imantdienas Imants Kalniņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form