Internetā noklausāms viss Ziedoņa fonda 'Viegli' jaunais albums
Foto: Nils Vilnis

Jaunais Imanta Ziedoņa fonda "Viegli" albums "Vakars. Pietura. Jasmīns.", kurš tika prezentēts decembra sākumā, no šodienas bez maksas ir noklausāms interneta vietnē "Youtube".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pilns albuma "Vakars. Pietura. Jasmīns." dziesmu saraksts:

Mūziķi jau albuma atklāšanas koncertā norādīja, ka šis albums, kurš iznācis dzejnieka Imanta Ziedoņa aiziešanas gadā, ir pavisam citāds nekā pirmais – tas iezīmē apstāšanos, pārdomas un pieturu pirms nākamajiem darbiem. "Šajā albumā iekļautas vairāk tādas kā spēka dziesmas," stāstīja mūziķe Māra Upmane-Holšteine, "atgriežamies pie zemes – šajā albumā dzirdama "tribal" un etniskā Māra, kāda es neesmu nekur citur."

Albums, līdzīgi kā iepriekšējais, tapis Murjāņos, Ziedoņa vasarnīcas "Dzirnakmeņi" klētiņā. Visas albumā apkopotās dziesmas tapušas ar Ziedoņa vārdiem, bet tās izpilda Renārs Kaupers, Māra Upmane-Holšteine, Jānis Holšteins-Upmanis, Raimonds Gusarevs, Jānis Strapcāns, kā arī virkne citu fonda viegli dalībnieku.

Foto no "Viegli" koncertiem:

Tags

Fonds 'Viegli' Māra Upmane Raimonds Gusarevs Renārs Kaupers
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form