Iznāks grupas 'Iedomu spārni' jaunais albums 'Lidojums'

Otrdien 27.oktobrī klajā nāks grupas "Iedomu Spārni" jaunais albums "Lidojums", portālu "Delfi" informē izdevēji "Mikrofona Ieraksti".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Albuma Mp3 versija būs pieejama portālā Doremi.lv, bet radiostacijās tikko nonākusi arī albuma tituldziesma 'Lidojums'.

Iedomu spārni 'Lidojums'

Albumā apkopotas pavisam desmit jaunas dziesmas latviešu valodā, kuru autori ir grupas dalībnieki un vairāki pieaicinātie mūzikas un tekstu autori. Lielākā daļa albuma materiāla tapusi sadarbībā ar producentu Gintu Stankeviču, bet trīs albuma dziesmas producējis Jānis Zvirgzdiņš (Džulians). Fotogrāfijas albumam veidojis Armands Lutums, bet pie dizaina strādājis Guntars Petris.

Grupas sastāvā muzicē un albuma ierakstā piedalījušies: Ieva Zēģele (balss), Jānis Dreiškins (ģitāra), Viesturs Butāns (bass) un Jānis Kuršs (sitamie instrumenti).

Vairāku dziesmu ierakstos piedalījušies arī viesmākslinieki: Gints Stankevičs (taustiņu instrumenti, tamburīns, bass un ģitāra), Andris Šīrants (ģitāra, bass), Todd Sorensen (bungas), Aldis Zaļūksnis (bass, bungas) un Jānis Zvirgzdiņš (taustiņu instrumenti).

Pazīstamākās jaunā albuma dziesmas ir 'Viss vienmēr būs tāpat', kura ierakstīta duetā ar Ivo Fominu un pašreiz ir vairāku radiostaciju spēlētāko dziesmu sarakstos, kā arī dziesma 'Vai tu nāc, vai tu ej', kuras angļu versijai veidotais video ilgu laiku atradās arī MTV Baltijas valstu kanālu rotācijā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form