Iznākusi Olgas Rajeckas 50 populārāko dziesmu grāmata
Foto: Matīss Markovskis

Izdevniecība "MicRec" dziesmu nošu un dziesmu vārdu sērijā "Populārākās latviešu dziesmas" izdevusi Olgas Rajeckas dziesmu grāmatu, kurā iekļautas 50 dziesmas, kuras par savām padarījusi enerģiskā dziedātāja un tie kolektīvi, kuros Olgas balss ir bijusi viena no vadošajām ("Eolika", "Turaidas roze", "Bāze 7", "Dāmu pops", "Tango").

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Grāmatā iekļautas Imanta Kalniņa, Raimonda Macata, Arņa Medņa, Aigara Grāvera, Gata Gaujenieka, Ingara Viļuma, Ainara Virgas, Ulda Marhileviča, Mārtiņa Freimaņa, Vara Vētras, Ginta Stankeviča, Māra Ozoliņa, Valda Atāla, Tomasa Kleina un, protams, arī Borisa Rezņika dziesmas ar Laimas Līvenas, Imanta Ziedoņa, Jāņa Baltausa, Māra Čaklā, Jāņa Petera, Pētera Zirnīša, Guntara Rača un citu dzejnieku vārdiem. Grāmatā atradīsiet dziesmas "Ziemeļvējā", "Kad man vairs nebūs 16", "Es neesmu Džeina Fonda", "Saullēkts", "Dzīve ir viena", "Lielā zive", "Svētku diena", "Tu jau zini (tāds ir tas vējš)", "Tu esi skaista visos niekos, sīkumos", "Saule riet","Varbūt rīt" un citas.

Šī ir jau 22. grāmata šajā sērijā, kurā līdz šim iznākuši Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Ulda Marhileviča, Laura Reinika, Guntara Rača, Mārtiņa Freimaņa, Aivara Hermaņa, grupu "bet bet", "Līvi" un "Prāta vētra" dziesmu krājumi, kā arī Ziemassvētku izlases, tautasdziesmu izlase un populāru latviešu dziesmu izlases bērniem.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Olga Rajecka
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form