Izziņo festivāla 'Summer Sound' nākamā gada norises datumus
Foto: LETA

Desmitais festivāls "Summer Sound" Liepājā nākamgad norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25. jūlijā, portālu "Delfi" informē rīkotāji.

Līdz 8. septembra vakaram festivāla "Summer Sound" mājaslapā ir iespējams reģistrēties festivāla biļešu "blind sales" tirdzniecībai. Tie, kuri būs reģistrējušies biļešu iegādei, pirmie saņems unikālu kodu, lai varētu biļetes iegādāties par zemāko cenu. Publiskā tirdzniecībā biļetes nonāks novembrī.

Atgādinām, ka festivāls "Summer Sound" 2019. gadā norisinājās devīto reizi un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku, festivālā uzstājās "Gogol Bordello", Sigala, Dynoro, "The Him", "Bermudu divstūris", "Carnival Youth", "Singapūras satins", Aija Andrejeva, Ozols, ansis un daudzi citi.

"Festivāls Summer Sound šogad sasniedza līdz šim nepieredzētus apmērus – divas izpārdotas telšu pilsētiņas, izpārdota kemperu novietne un 32 tūkstoši apmeklētāju. Tas liek domāt, ka festivāls dodas pareizajā attīstības virzienā un mūsu uzdevums tagad ir festivālu veidot no gada uz gadu vēl labāku par iepriekšējiem festivāliem", par šī gada festivālu stāsta Summer Sound organizators Uldis Pabērzis.

Tags

Summer Sound Festival

Comment Form