Izziņo festivāla 'Zemlika' papildināto koncertu programmu
Foto: Publicitātes foto

Mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāla “Zemlika” muzikālajā programmai pievienoti arī trio “Father Murphy” no Trevīzo Itālijā, Austrumu ietekmētas psihedēliskās mūzikas pārstāvis “High Wolf” no Francijas, nepieradinātā folka orķestris “Pingvīnu Cirx” no Drustu apkaimes, kā arī mūziķu un mākslinieču Ievas Akurāteres, Raimondas Vazdikas un Ilzes Gruntes veidots trio, portālu "Delfi" informē festivāla rīkotāji.


Biļetes uz mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivālu "Zemlika", kas Latvijas mazākajā pilsētā Durbē norisināsies 26. un 27. oktobrī, nopērkamas visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās un internetā.

Pirmais mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls "Zemlika" notika 2011. gada 28. un 29. oktobrī Durbē. Divu dienu laikā tajā uzstājās vairāki atpazīstami ārvalstu un vietējie mūziķi un kolektīvi – Nilss Frāms (Nils Frahm) no Vācijas, "Library Tapes" no Zviedrijas, "Barn Owl" no ASV, "Prinspóló" no Īslandes, "Aluk Todolo" no Francijas, pašmāju "Iļģi", "Stūrī Zēvele", Kaspars un Jēkabs Dimiteri un vairāki citi. Īpaša bija Eidena Beikera (Aidan Baker) kopīga uzstāšanās ar "Sinfonietta Rīga" stīgu kvartetu un eksprompta vietējo mūziķu kolektīvu "The Burning Kulba".

Izdrukā festivāla ‘Zemlika’ programmu!

Notika arī vairākas bezmaksas muzikālas un mākslas meistardarbnīcas bērniem un jauniešiem, diskusijas par un ap neatkarīgo mūziku, jau pieminētais tirgus, teātra izrāde, filmu seansi un vairākas citas aktivitātes.

Source

DELFI Kultūra

Tags

AC/DC Ieva Akurātere Iļģi Pink Floyd Raimonda Vazdika Sinfonietta Rīga Zemlika Viktors Cojs
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form