Izziņo koncertcikla 'Patiešām maziņiem' koncertus
Foto: Publicitātes foto

No 25. oktobra līdz pat 15. martam Spīķeru koncertzālē sestdienās un svētdienās plkst. 11, 13 un 15 pirmsskolas vecuma bērni aicināti uz koncertcikla "Patiešām maziņiem" koncertiem. Mazos apmeklētājus gaidīs gan pazīstamu, gan jaunu pasaku varoņi, kas muzicējot un dejojot stāstīs aizraujošus notikumus, atklāj "Latvijas koncerti".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Četros cikla koncertos piedalīsies instrumentālisti, dziedātāji, dejotāji un aktieri, kuri būs ģērbti pasaku tēlu kostīmos. Bērni varēs skatīties arī nelielus fragmentus no multfilmām.

"Mazie apmeklētāji varēs muzicēt "Yamaha" skolas pedagogu vadībā, darboties kopā ar "Origami" studijas meistariem, izspēlēties ar spēļu veikala "Ludo" spēlēm. Un tad jau būs jāsāk arī pats koncerts. Latviešu un krievu mūzika, klasika un populāras melodijas iezaigosies raibā varavīksnē, kuru vēl jo krāsaināku veidos lieliskie mākslinieki Laima Jansone un Ilga Reizniece, Dita Krenberga, Ingus Pētersons un Jolanta Strikaite, Ilona Bagele, Kaspars Zemītis, Melo-M, Sonora Vaice un Intars Busulis. Varēsim kopīgi ritināt pasakas vai pašsacerēta stāstiņa pavedienu, iepītu jaukā mūzikā," par gaidāmo koncertciklu stāsta tā producente Karina Bērziņa.

2014. gada 25. un 26.oktobrī koncertuzvedumā "Kā zvēri Daugavu raka" mazie apmeklētāji varēs iejusties latviešu tautas pasakā, kurā zvēri, putni un zivis stāstīs, kā tika rakta Daugava. Pasaku mūzikā izstāstīs Ilga Reizniece (balss, vijole), Laima Jansone (kokle), Krišjānis Bremšs (sitaminstrumenti), Andris Grunte (kontrabass), "Knīpas un knauķi", kā arī ansambļa "Dancītis" mazie dejotāji.

6. un 7. decembrī "Šokolādes pasakā" bērnus gaida tikšanās ar meitenīti, kas sen senos laikos Ziemassvētkos sapņo par šokolādi. Koncertuzvedumā piedalās Cukuriņš - Ventis Zilberts (klavieres),
Zaherkūku meistars - Ingus Pētersons (balss), Šokolādes feja - Dita Krenberga (flauta), Vaniļa - Jolanta Strikaite (balss), Karameles, Ledenes, Marmelādes, Vafeles - Rīgas Horeogrāfijas skolas baletdejotāji.

2015. gada 7. un 8. februārī koncertuzvedumā "Krievu suvenīrs" muzikālā ceļojumā balalaikas un akordeona pavadībā bērnus vedīs Ivanuška un Vasiļisa Daiļā, Carevičs un Cariene Gulbe, kā arī krievu lelles Matrjoškas. Cariene Gulbe - Darja Smirnova (vijole), Carevičs – Kaspars Zemītis (balalaika), Ivanuška - Mihails Čulpajevs (balss), Skomorohs - Artūrs Noviks (akordeons), Vasiļisa Daiļā - Ilona Bagele (balss) un deju studijas "Freska" dejotāji.

2015. gada 14. un 15. martā mazos klausītājus gaida jautras un aizraujošas variācijas par pazīstamo pasaku "Trīs sivēntiņi un …". Trīs sivēntiņi - čellu trio "Melo – M", Vilks – Intars Busulis (balss), Kaza – Sonora Vaice (balss), uzvedumā piedalīsies arī mūzikas skolu audzēkņi un baletstudijas "Grande" dejotāji.

Abonementa cena, kurā iekļauti četri koncerti, - 17.50 eiro vienam klausītājam (abonements jāpērk gan bērnam, gan pieaugušajam). Cenā iekļautas radošās darbnīcas pirms un pēc koncerta.

Tags

Ilga Reizniece Ingus Pētersons Intars Busulis Jolanta Strikaite Kaspars Zemītis Laima Jansone Melo-M Sonora Vaice
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form