Ziemassvētku laikā jauniešu koris un tā mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis publicējuši īpašu īsfilmu "Klusuma augļi", ko aicina skatīties līdz pat Zvaigznes dienai 6. janvārī.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jauniešu kora "Balsis" tradīcija jau 25 gadu garumā ir Ziemassvētku koncerti Rīgas Sv. Pestītāja (Anglikāņu) baznīcā. Šogad, kad Latvijā ir izsludināta ārkārtējā situācija un amatierkori nevar pulcēties kopīgiem mēģinājumiem un koncertiem, jāatrod cits risinājums tradīcijas turpināšanai, vēsta Ints Teterovskis.

2020. gada koncertiem tika izvēlēta Ziemeļeiropas komponistu mūzika, kas būtu skanējusi trīs koncertos, katrā divas daļas. Šogad "Balsis" satiks savus klausītājus videoformātā. Tapusi īsfilma, kuras mērķis ir parādīt kaut nelielu daļu no plānotās koncertprogrammas un ierastajām tradīcijām, ienesot svētku sajūtu ikkatra klausītāja mājvietā.

Īsfilmas "Klusuma augļi" pirmizrāde notika 2020. gada 25. decembrī Jauniešu kora "Balsis" sociālo tīklu vietnēs "Facebook", "Youtube", kā arī kora mājaslapā balsis.lv. Pēc pirmizrādes tā būs pieejama neierobežotu laiku, lai svētku sajūtu varētu gūt it ikkatrs sev piemērotā laikā un vietā.

Tags

Koris Balsis Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form