Jauniešu simfoniskais orķestris Rīgas svētkos veltīs koncertu Maestro
Foto: Publicitātes attēli

Rīgas svētku laikā, 13. augustā, pasākuma "Brīnumainais kino parks" ietvaros notiks arī Rīgas mūzikas skolu simfoniskā orķestra koncerts "Jums, Maestro!", kurā jaunieši diriģenta un orķestra mākslinieciskā vadītāja Kaspara Ādamsona vadībā kopā ar solistiem Aiju Vītoliņu un Daumantu Kalniņu un pianistu Romānu Vendiņu izpildīs komponista Raimonda Paula skaņdarbus, veltot šo koncertu Maestro 80. jubilejai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncerts Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Lielajā zālē sāksies plkst. 16:30, un tajā skanēs tādas tautā iemīļotas Maestro melodijas kā tituldziesamas no kinofilmām "Teātris" un "Ilgais ceļš kāpās", "Mēs tikāmies martā", "Es sev paņemšu līdz", "Undīne", kā arī Raimonda Paula tautas dziesmu apdares, tautas deju mūzika un daudzas citas. Šis būs pirmais koncerts ciklā, ko jauniešu orķestris turpinās Latvijas jaunajās koncertzālēs. Jau nākamais koncerts notiks 21. augustā plkst. 18:00 Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars".

Jauniešu simfoniskais orķestris Rīgas svētkos veltīs koncertu Maestro
Foto: Publicitātes attēls

Rīgas mūzikas skolu simfoniskajā orķestrī spēlē labākie galvaspilsētas mūzikas skolu audzēkņi, uzstājoties gan pilsētas, gan valsts svētkos. Jaunieši ir koncertējuši arī ārpus Latvijas, priecējot klausītājus gan Francijā, Portugālē, gan Itālijā un Vācijā.
 Šobrīd orķestra mākslinieciskais vadītājs ir Kaspars Ādamsons. Rīgas mūzikas skolu simfoniskā orķestra repertuārā ir pasaulslavena klasika un Latvijas komponistu skaņdarbi, sākot no pagājušā gadsimta daiļrades līdz pat tautā populārām un iemīļotām mūsdienu modernajām melodijām.

Atgādinām, ka svētku dienās, 13. un 14. augustā, Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas.

Ar detalizētu svētku programmu var iepazīties Rīgas svētku oficiālajā interneta vietnē, savukārt aktuālajām ziņām iespējams sekot līdzi sociālajos tīklos.

Tags

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Rīgas svētki Raimonds Pauls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form