Jēkabs Nīmanis un JRT aktieri koncertēs Valmiermuižā
Foto: Matīss Markovskis

Piektdien, 29. jūlijā, plkst. 21:00 Valmiermuižas klēts pagalmā uzstāsies Jēkabs Nīmanis un Jaunā Rīgas teātra aktieri ar "Dziesmām par mīlestību" no skatītāju iemīļotās izrādes "Latviešu mīlestība".

Muzikālais sniegums radīts režisora Alvja Hermaņa izrādei "Latviešu mīlestība". Par dziesmu muzikālo un kompozicionālo pusi atbildīgs ir Jēkabs Nīmanis, taču albuma ierakstā un arī šajā koncertvakarā sapulcējies vesels grupas sastāvs: Jēkabs Nīmanis dzied un spēlē ģitāru, Andris Keišs dzied un spēlē basģitāru, Varis Piņķis – bungas un citi ritma instrumenti, Artūrs Bērziņš – trombons, Kristaps Pētersons – kontrabass. Mūziķiem atpūšoties, Vilis Daudziņš lasīs savus dzejoļus un prozas darbus.

Vilis Daudziņš
Foto: F64

Kā stāsta komponists Jēkabs Nīmanis, pirmais "Dziesmas par mīlestību" koncerts noticis 2009. gadā Valmieras Mūzikas skolā, ar ko sācies šīs koncertprogrammas ceļš pie klausītājiem ārpus Jaunā Rīgas teātra telpām. Šajā laikā apbraukāta visa Latvija, un atkal ir iespēja atgriezties Valmieras pusē – Valmiermuižā. Lai gan māksliniekiem vasara ir karstākais darba laiks, Jēkabs Nīmanis aicina tos aktīvi piepildīt ar ceļojumiem, viesošanos pie radiem un draugiem un gariem velo braucieniem pa pilsētu vai ārpus tās. Tāpēc visi nemierīgie, kas nevēlas piektdienas vakaru pavadīt mājās, būs aicināti to kopīgi izbaudīt Valmiermuižas klēts pagalmā.

Lietus gadījumā koncerts notiks Valmiermuižas klētī līdzās alus darītavai.

Tags

Andris Keišs Varis Piņķis Vilis Daudziņš Jaunais Rīgas teātris Jēkabs Nīmanis

Comment Form