'Jumprava' izsludina vēl četrus gaidāmās turnejas papildkoncertus
Foto: Publicitātes foto

Jau piektdien, 3. oktobrī, ar koncertu Ogres Kultūras centrā grupa "Jumprava" uzsāks savu 30 gadu jubilejas koncertturneju. Ņemot vērā lielo pieprasījumu, grupa viesosies vēl trīs pilsētās un 14. novembrī izsludina papildkoncertu arī Rīgā, koncertzālē "Palladium", informē turnejas rīkotāji.

Koncertos varēs baudīt ne tikai "Jumpravas" labākās dziesmas no grupas 30 gadu pastāvēšanas laika, bet arī kompozīcijas no jaunā albuma "Laiks runā".

Papildus jau izsludinātajiem koncertiem Ogrē, Rēzeknē, Cēsīs, Jelgavā, Liepājā, Valmierā un Jēkabpilī, grupa koncertēs arī Madonas kultūras namā (5. novembrī), Mālpils kultūras centrā (7. novembrī) un pašā gada nogalē – 27. decembrī - tūri noslēgs Ventspils Teātra namā "Jūras Vārti". Kopumā, atzīmējot savu 30 gadu jubileju, grupa Jumprava viesosies desmit Latvijas reģionu pilsētās un īpašus koncertus 13. un 14. novembrī sniegs koncertzālē Palladium.

Aigars Grauba saka: "Esam kādu laiku klusējuši, bet tagad atkal ir sajūta, ka mums ir ko teikt un mūziķim tas vislabāk padodas caur dziesmām". Jaunajā albumā "Laiks runā", kuru "Jumprava" prezentēja 13. maijā, iekļautas 13 dziesmas, kuras grupa 80. - 90. gados spēlējusi koncertos, taču nav iekļāvusi nevienā no sešiem iepriekš izdotajiem albumiem. Šīs dziesmas tika piemirstas, tāpēc šī atgriešanās ir īpaši nozīmīga gan grupai, gan tās faniem un atbalstītājiem, kas palīdzējuši šīm dziesmām atdzimt no jauna.

"Jumprava" popularitāti un publikas mīlestību iekaroja 80. gadu beigās. Lielākie hiti: "Ziemeļmeita", "Tālu aizgāja", "Mākonis", "Peldētājs", "Prom no pilsētas", "Vēlreiz", "Nedaudz par viņu", kā arī dziesma "Par rozēm", kas ir viens no pirmajiem grupas radītajiem skaņdarbiem un joprojām nav zaudējis savu aktualitāti latviešu romantisko dziesmu topā.

Source

DELFI Kultūra

Tags

Aigars Grauba Jumprava (grupa) Palladium
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form