Kas tavā maģītī? Savus iecienītākos ierakstus atklāj Lauris Ābele
Foto: Publicitātes foto

Šajā nedēļā "Delfi maģītī" ar savu ierakstu kolekciju viesojas pazīstamais snovbordists, makšķernieks un mūziķis Lauris Ābele. To cik sportisko uzvaru kausu stāv uz viņa kamīna un tieši cik latviešu grupās viņš spēlē, to neriskēsim saukt. Nebūs melots, ja abos gadījumos teiksim – daudz. Vienai no viņa pazīstamākajām grupām "Soundarcade" šī gada aukstākajā mēnesī februārī klajā tiks laists trešais studijas albums "Moving the Great Hadron", kas noteikti tiks bieži lietots mūsu lasītāju maģīšos un citās audioiekārtās. Albuma prezentācijas koncerts plānots 9. februārī Ģertrūdes ielas teātrī.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lauris lūgumam atklāt savus šī brīža iecienītākos ierakstus pievērsās ar līdz šim nepieredzētu rūpību, sakot, ka īsi nemaz par lietām, kas patīk, neprotot rakstīt.

"Saņemot šo uzaicinājumu, es pārskatīju savu aktīvi lietojamo disku un plašu kolekciju un secināju, ka laikam no sev nozīmīgiem māksliniekiem jāizvēlas kaut kas ne pārāk populārs un arī ne pārāk specifisks. Katrā ziņā nepretendēju, ka zemāk pieminētie mākslinieki un skaņdarbi ir kas nedzirdēts vai nezināms," raksta mūziķis.

"Un izmantojot šo iespēju vēlētos atbalstīt arī sev tuvās izdevniecības kompānijas "Aurora-b", "Alien8 Recordings", "Burning World Records", "CST Records", "Neurot Recordings". "Norheh Silence" un "Southern Lord".

Zemāk uzskaitītie skaņdarbi ir nenoteiktā secībā.

Tags

Kas tavā maģītī? Soundarcade
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form