Klajā nācis Māra Šverna un Madaras Gruntmanes albums 'Sinhronais tulkojums'
Foto: Publicitātes foto

Klajā nācis mūziķa un grupas "Baložu pilni pagalmi" dalībnieka Māra Šverna un dzejnieces Madaras Gruntmanes jaunais skaņu ierakstu albums "Sinhronais tulkojums", kurā klausāmas pavisam deviņas orģinālkompozīcijas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Albuma nosaukums "Sinhronais tulkojums" trāpīgi ilustrē Šverna un Gruntmanes sadarbību, cenšoties mūzikā tiešā veidā atdzīvināt dzejas emocijas un noskaņas. Paši autori par sadarbību teic, ka tajā abiem ir izdevies precīzi "nolasīt" un "norakstīt" otra domāto un teikto – gan vārdos, gan skaņās.

Visas albuma dziesmas tapušas ar Madaras Gruntmanes vārdiem, izmantojot dzejoļus no izdevniecības "Neputns" paspārnē laistajiem dzejoļu krājumiem "Narkozes" un "Dzērājmeitiņa", savukārt visu dziesmu mūzikas autors un izpildītājs ir Māris Šverns.

Jaunais albums pieejams straumēšanas vietnē "Spotify" un "Bandcamp".

Madaras Gruntmanes un Māra Šverna radošais tandēms plašākai sabiedrībai sevi pieteica šī gada aprīlī, laižot klajā dziesmu "Tā mīlestība", kurai maijā sekoja dziesma "Māte ir mani palaidusi".

Līdz ar kopīgo sadarbību dzejniece Madara Gruntmane ar dzejas lasījumiem piedalījusies grupas "Baložu pilni pagalmi" koncertos, un šogad gaidāmas arī vairākas kopīgas uzstāšanās ar Māri Švernu.

Tags

Baložu pilni pagalmi Māris Šverns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form