Piektdien, 9. novembrī, visā pasaulē pie klausītājiem nonāk Marinas Rebekas jaunais albums "Spirito", portālu "Delfi" informē mākslinieces pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jaunajā ierakstā Marina Rebeka ieskaņojusi dramatiskā bel canto ārijas no Bellīni operām "Norma & Pirāts", Doniceti "Anna Boleina & Marija Stjuarte", kā arī Spontini "Vestāliete". Dziedātāju pavada Palermo "Massimo" teātra orķestris un koris (Teatro Massimo di Palermo Orchestra and Chorus) diriģenta Jadera Binjamini (Jader Bignamini) vadībā.

Veidojot "Spirito", dziedātāja rūpīgi meklējusi savai balsij visrosinošāko repertuāru, pat devusies pasaules apceļojumos lai uzietu oriģinālus manuskriptus un tajos nepastarpināti atrastu pašu komponistu pirmās ieceres un idejas, ko pēcāk pati piemērojusi savai balsij atbilstošās variācijās.

Albums ir pašas dziedātājas nodibinātās izdevniecības "Prima Classic pirmais izdevums"".

No 9. novembra "Spirito" var iegādāties Rīgas mūzikas ierakstu veikalos un Latvijas lielāko grāmatnīcu mūzikas preču nodaļās.

Tags

Marina Rebeka
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form