Foto: Riga Rec
Foto: Ozols

No šodienas mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās būs iegādājams Ģirta Rozentāla jeb Ozola trešais studijas albums "Dūzis", žurnālistus informēja repera menedžeris Aivars Apriķis.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Kopumā albumā iekļautas 20 kompozīcijas. Dziesmās dominē un tiek apskatītas dzīves negācijas. Dziesmu tēmas ir "Naids", "Karš", "Bārenis", "Rekviēms", kas ir veltījums mākslinieka bojāgājušajam biedram Aleksejam Tihonovam. Tomēr, apskatot negācijas, ieviešas arī pozitīvas domas.

Albums, kura producents ir Midis, tapis apmēram sešus mēnešus. Albumu sākotnēji bija paredzēts saukt "Ģirts Rozentāls", taču nosaukums tika nomainīts uz "Dūzis", jo albums nav pilnīgi autobiogrāfisks.

Albuma ierakstā piedalījušies arī viesmūziķi Kārlis Lācis, Fredijs, "Awakum", Kristena un "Riga Records" izpildītāji. Albuma kompaktdiska versijā būs atrodams dziesmas "Ozraps" videoklips, kurš veidots "flash" animācijā. Bukletā būs atrodami dziesmu teksti.

Albuma izdevēji ir "Platforma Records" sadarbībā ar "Riga Records".

Albuma dziesmas tika prezentētas 31.maijā "Sapņu fabrikā", "X-treme Party" ietvaros.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form