Kultūras pilī 'Ziemeļblāzma' gaidāms koncerts 'Kārtainā skaņu kūka'
Foto: LETA

Svētdien, 1. februārī plkst. 16.00 Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" izskanēs koncertu "Kārtainā skaņu kūka", kurā uzstāsies operas soliste Evita Pehlaka, flautiste Ilona Kudiņa un taustiņu virtuozs Ventis Zilberts.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncertprogrammā - Henrijs Pērsels "Didonas ārija", Georgs Frīdrihs Hendelis " Čakona", Ruperto Čapi "Čigānu deja no sarsuelas Zebedeo meitas" un citi skaņdarbi dažādos aranžējumos.

Soliste Evita Pehlaka šobrīd ir Latvijas Nacionālās operas kora māksliniece. Vokālās prasmes papildinājusi meistarklasēs pie Džojas Mammenas, Irīnas Gavrilovici, Regīnas Maciutes, Barbru Marklundas - Pētersones, Anitas Garančas, Ingas Kalnas, Natālijas Kozlovas, Kārļa Zariņa un Venta Zilberta.

Pasākuma organizatori stāsta, ka flautistei Ilonai Kudiņai pārliecinoši un radoši izdodas apvienot visu - džezu, klasiku un laikmetīgo mūziku. Džezā viņa izpaužas arī kā komponiste.

Jau ilgu laiku viņa Latvijā tikai viesojas, Ilonai ir dubultpilsonība - Latvijas un Amerikas. Šobrīd viņa koncertē visā pasaulē, izbaudot brīvmākslinieces statusu, taču par savām mājām jau daudzus gadus sauc Ņujorku.

Taustiņinstrumentālists Ventis Zilberts par nopelniem Latvijas labā 1998. gadā apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni. 1995. gadā saņēmis Pasaules brīvo latviešu apvienības (PBLA) Mūzikas nodaļas balvu par trimdas latviešu mūzikas popularizēšanu Latvijā.

Biļetes cena EUR 5.00, studentiem un pensionāriem EUR 4.00.

Biļetes nopērkamas kultūras pils "Ziemeļblāzma" informācijas centrā.

Tags

Inga Kalna Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Latvijas Nacionālā opera Mūzika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form