Mazajā Mežotnes pilī muzicēs Lauma Skride un Andra Dārziņa
Foto: Publicitātes foto

Mazajā Mežotnes pilī piektdien, 20.jūlijā plkst.20.00 notiks kārtējais Pētera Vaska fonda rīkotais koncerts, kurā uzstāsies pianiste Lauma Skride un altiste Andra Dārziņa, portālu "Delfi" informē fonda pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Koncerta "Skride, Dārziņa un Vasks. Vasaras balāde" īpašais notikums būs ASV dzīvojošās latviešu komponistes Daces Aperānes jaundarba "Vasaras balāde" pirmatskaņojums. Skaņdarbs tapis pēc Pētera Vaska fonda pasūtījuma un ir komponistes veltījums Andrai Dārziņai un Laumai Skridei.

Koncertā skanēs arī Jāzepa Mediņa, Volfganga Dārziņa, Pētera Vaska, Roberta Šūmaņa un Rebekas Klārkas skaņdarbi. Koncertu ierakstīs Latvijas Radio 3 "Klasika".

Pētera Vaska fonds dibināts 2011.gada maijā. Pēc fonda pasūtījuma jaunus latviešu kamermūzikas skaņdarbus radījuši komponisti Selga Mence, Evija Vecumniece, Edgars Raginskis, Dace Aperāne un Santa Ratniece.

Lauma Skride un Andra Dārziņa savu 20. jūlija koncerta honorāru nolēmušas ziedot Pētera Vaska fondam, tādējādi atbalstot fonda mērķi – sekmēt latviešu mūzikas jaundarbu komponēšanu un iekļaušanu mūziķu repertuārā.

Ikviena iegādātā biļete būs arī koncerta apmeklētāja personīgs ziedojums Pētera Vaska fondam. Biļetes uz koncertu var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā. Biļešu cenas 15, 20 un 25 lati.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form