Muzikālā apvienība 'Hipstokrātija' prezentēs savu debijas albumu 'Te nav Amerika'
Foto: Publicitātes foto

23. maijā ar prezentācijas koncertu mūzikas klubā "Nabaklab" Latvijas prograsīvā elektropopa apvienība "Hipstokrātija" prezentēs savu jauno albumu "Te nav Amerika". Pēc pērn izdotajiem mazalbumiem "Brīnumzeme" un "XII", šis būs pirmais pilnmetrāžas albums un iekļaus sevī desmit kompozīcijas.

Albumu izdod "NABA MUSIC/MELO MUSIC" un tā prezentācijs koncertu sērija sāksies 23. maijā, Rīgā, mūzikas klubā "Nabaklab". Šajā koncertā mūziķi būs sagādājuši pārsteigumu, stāsta grupas pārstāvji. 

"Līdz šim visos koncertos esam uzstājušies divatā, taču par godu prezentācijai koncertu "Nabaklab" padarīsim īpašu ne tikai apmeklētājiem, bet arī paši sev," izsakās grupas dalībnieki Mārtiņš Strautiņš un Kristaps Zirnis. Pēc tam ar muzikālām albuma prezentācijām un koncertiem "Hipstokrātija" dosies tūrē pa Latviju, kā arī jaunos māksliniekus varēs sastap festivālos "PagalmFest" un "Laba Daba".

Muzikālā apvienība "Hipstokrātija" dibināta 2013. gadā, Rīgā, tajā darbojas divas ar mūziku un mākslu pārņemtas personības. Kristaps Zirnis, kurš grupā pārsvarā nodarbojas ar ideju ģenerēšanu, producēšanu, ierakstu un māsterēšanu, savukārt Mārtiņš Strautiņš ir multiinstrumentālists, kuram dažādu mūzikas instrumentu pārvaldīšana nav sveša, stāsta izdevniecības pārstāvji.

Tags

Koncerti Laba daba Mūzika Nabaklab
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form