Mūziķe Aija Andrejeva izdevusi jaunu singlu "Bāc", kas ir kā "ķecerīgs sveiciens dāmām" nu jau pagājušajā Sv. Valentīna dienā. Dziesmas teksta un mūzikas autors Kaspars Ansons, producents Jānis Aišpurs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Pagājušā gada sākumā ar grupu devāmies uz radošo nometni gatavoties koncertturnejai ''Mēs pārejam uz TU''. Brīvbrīžos, protams, kā jau radošā kompānijā pienākas, turpinājām muzicēt, kā rezultātā tapa dziesma ''Bāc'', ko izlēmām atskaņot arī koncertos. Publikas reakcija viennozīmīgi liecināja par to, ka šī dziesma ir jārealizē kā singls. Un Valentīna diena tam ir īstais brīdis. Šo dziesmu gribu veltīt, dāmas, jums. Katrai no mums ir savs stāsts, caur kuru identificēties ar dziesmas tekstu un mūziku. Lai šī ir dziesma, kas kalpo par enerģijas un prieka avotu Jums, daiļās, " komentē Aija.

"Bāc" šīs nedēļas sākumā tika prezentēts mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons" ceremonijā, kurā Aijas pagājušajā gadā izdotais studijas ieraksts "Mēs pārejam uz Tu" bija nominēts kategorijā "Popmūzikas albums" līdzās grupas "Prāta vētra", "Instrumenti" "The Sound Poets" un Dona albumiem.

Dziesmas autors Kaspars Ansons, kas stāvējis līdzās vairākiem Aijas ierakstiem, stāsta: "Aija ir cilvēks, kura kurpēs jau spēju iekāpt, rakstot dziesmas. Tas ir radies ilgās sadarbības rezultātā. Pat nedomājot līdzi, es rakstu sieviešu dzimtē un par viņas aktuālajām problēmām." Abu mākslinieku singls "Blēņas" nupat atzīts par septīto vērtīgāko pagājušā gada dziesmu "Latvijas Radio 2" aptaujā "Muzikālā banka".

Tags

Aija Andrejeva
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form