Piektdien, 21. februārī, atklājot grupas "Sudden Lights" koncertturneju, klajā tiek laists jauns singls "Haosā", kas tapis kopā ar grupu "Astro'n'out", portālu "Delfi" informē "Sudden Lights" pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šī dziesma neplānoti turpina sadarbību tendenci Latvijas mūzikas dzīvē, bet nedaudz citā šķautnē, atgādinot, ka muzikālos duetos var satikies ne tikai soloizpildītāji, bet arī uz Latvijas mūzikas skatuves sevi jau pierādījušas grupas. Kā stāsta "Sudden Lights" solists Andrejs Reinis Zitmanis: "Ar grupas "Astro'n'out" mūziku esam uzauguši un uzskatām viņus par vienu no tām latviešu grupām, kas iedvesmojusi arī mūsu mūzikas tapšanu un skanējumu, tāpēc vēlme aicināt viņus uz kopīgu sadarbību mūsos bija jau ilgāku laiku. Tas bija kas vairāk par nepieciešamību rakstīt jaunu dziesmu."

"Man patīk sajūta, ka mēs neesam vientuļa sala. Ka Latvijas mūzikas skatuvē mēs visi esam kopā un mijiedarbojoties varam rast kopienas sajūtu. Paaudzes var miksēties un tam īsti nav nozīmes, galvenais ir vēlme radīt jēgpilnu mūziku un kopīgi tas var izdoties, ja dalām līdzīgas vērtības. Ar "Sudden Lights" jūtu šo līdzīgo DNS," stāsta "Astro'n'out" grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

Dziesma "Haosā", kuras līdzautors un producents ir Rūdolfs Budze (DJ Rudd), parāda abas grupas atkal nedaudz citā skanējumā. Māra Upmane-Holšteine par dziesmas vēstījumu: "Jūtu, ka meklējam atbildes uz īsti vēl nenoformulētiem jautājumiem, bet intuitīvi zinām, ka jābūt kādai brīvākai, tīrākai sajūtai. Caur liekā atmešanu, meklējam ceļu pie sevis, prom no burzmas, trokšņa un haosa. Lai pa īstam atkal satiktos ar tiem, kas mums blakus, bet vēl jo svarīgāk - arī ar sevi pašu".

Jaunā singla "Haosā" producents un līdzautors ir Rūdolfs Budze (DJ Rudd).

"Sudden Lights" Latvijas koncertturejas "Vislabāk ir tur, kur manis nav" pirmais koncerts izskanēs piektdien, 21. Februārī, Valmieras Kultūras centrā, 28. februārī Liepājā K/N "Wiktorija", 7. martā Alūksnes Kultūras centrā. Koncertturnejas noslēguma lielkoncerts izskanēs 20. marta vakarā "Hanzas peronā". Katru koncertu papildinās dziedātāja Elizabete Gaile un koris no koncertvietas pilsētām.

Tags

Hanzas perons Astro'n'out Māra Upmane
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form