Reperis indigo, kuru plašākā sabiedrībā līdz šim pazinām kā filmu un teātra aktieri Igoru Šelegovski, laidis klajā pirmo singlu "Klīstošais holandietis" debijas albumam "Maldīgs iespaids", kas gaidāms šī gada augustā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Igors Šelegovskis, kurš hip-hopa žanrā sauc sevi skatuves vārdā indigo, raksta dziesmas jau kopš pusaudžu gadu vecuma, taču līdz šim ar to dalījies vien ierobežotam klausītāju lokam. Tuvākajā laikā indigo pēdējo divu gadu veikumu varēs dzirdēt ikviens interesents, bet šobrīd visos populārākajos straumēšanas servisos pieejams pirmais singls "Klīstošais holandietis".

"Dziesma ir par neiederēšanos un savas vietas meklējumiem, kas ir serežģīts process, jo kad neesi mierā pats ar sevi, tad neviena vieta tā arī nespēj šo mieru sniegt," stāsta Igors Šelegovskis jeb indigo. "Lai gan šī nav albuma tituldziesa, bet lielā mērā par to arī ir viss albums, kurā es pētu šo nemieru un visas no tā izrietošās sekas, kuras esmu izdzīvojis. Mūzikas radīšana man nav jauns hobijs, eksperiments, vai sevis meklējumi jaunā mākslas formā, esmu audzis pie hiphop mūzikas, tā ir mana identitāte un veids, kurā spēju sevi izpaust vislabāk, tāpēc šis albums man ir jo īpaši personisks, jo tas esmu 100% es," skaidro reperis.

Albuma radīšana un ieraksts aizsācies Rīgā, Aivara Šaicāna guļamistabā, kurā ar Aivaru pie pogām un instrumentiem kopīgi sākts ģenerēt muzikālo noformējumu. Albums pabeigts tika jau "LONEXONE" studijā. Dziesmā "Klīstošais holandietis" dzirdama arī jaunās mākslinieces Amandas Grīnbergas balss, kura ne tikai piedalījusies ierakstā kā vokāliste, bet arī albuma koncepcijas un muzikālā noformējuma izstrādē.

Debijas albumam vasaras noslēgumā gaidāms arī atklāšanas koncerts, par kuru plašāka informācija sekos vēlāk.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form