Projekta ArtifexLV ietvaros tapusi jauna sadarbība - šoreiz ar Latvijā labi zināmo dziedātāju Elzu Rozentāli. Dziesma "Sniegavīra noslēpums" ierakstīta JL ierakstu studijā, tās vārdu autore ir Elza Rozentāle, bet mūzikas autors – ArtifexLV, vijoli iespēlējis Raimonds Melderis.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Sniegavīri tikai izliekas, ka ir ļoti vēsi, jo ir taču skaidrs, ka reiz viņi tāpat izkūst kāda priekšā. Un tāpat arī es izkusu, kad ArtifexLV man kādā vakarā atsūtīja šīs dziesmas demo versiju ar lūgumu, vai es vēlētos to iedziedāt. Noklausījos un sajutu varen pacilātu noskaņojumu. Domāju, ka jebkurš klausītājs sajutīs iedvesmu, noklausoties, kāds ir sniegavīra noslēpums. ArtifexLV ir lielisks mūziķis, producents un dziesmu autors. Sadarbība ar viņu ir viegla un mērķtiecīga. Lai viņam izdodas vēl daudzi sadarbības projekti," par dziesmas tapšanu stāsta Elza Rozentāle.

"Protams, man bija satraukums, vai Elzai dziesmas ideja patiks. Vai viņa būs gatava to iedziedāt? Viegli nopūtos, kad viņa piekrita sadarbībai. Kad tikāmies studijā un Elza sāka dziedāt, man bija skaidrs – dziesma ir tieši viņai. Elzas samtainā un reizē spēcīgā balss labi piestāvēja pavadījumam, un viņas uzrakstītie vārdi atbilda vēstījumam, kuru vēlējāmies pastāstīt. Liels prieks, ka dziesmas ierakstā piedalījās arī Raimonds Melderis, kurš iespēlēja vijoli, kas atdzīvināja dziesmas pavadījumu," par sadarbību dziesmas tapšanā turpina ArtifexLV.

"Sniegavīra noslēpums" ir otrā dziesma, kurā ArtifexLV sadarbojas ar kādu Latvijā zināmu mūziķi. Šīs vasaras izskaņā ArtifexLV izdeva dziesmu kopā ar Jāni Stībeli, bet jau nākamā gada sākumā ArtifexLV plāno izdot nākamo singlu.

Tags

Elza Rozentāle
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form